GBT testinde ceza yenir mi?

Arkadaşlar saat 16.30 civarı polis tarafından durdurulduk, yaşım 16. biliyorsunuz saat 16.00'da 20 yaş altı sokağa çıkamıyor. Bizi polis durdurdu fakat T.C. Kimlik, ad-soyad ve doğum tarihi sordu. Sonrasında tamam gidebilirsiniz dedi, yani ceza yediniz vs. şeyler söylemedi. Sizce ceza mı yedik yoksa sadece gbt için mi durdurdular?

Aynı olay başıma geldi peki ceza yedin mi kanka ne oldu bir anlatsana benden sadece kimlik aldı polise sorduk ceza mı yedik diye yok dedi arabanın içindeydiler kimlikleri söyledik aldı gitti hemen.

Arkadaşlar saat 16.30 civarı polis tarafından durdurulduk, yaşım 16. biliyorsunuz saat 16.00'da 20 yaş altı sokağa çıkamıyor. Bizi polis durdurdu fakat T.C. Kimlik, ad-soyad ve doğum tarihi sordu. Sonrasında tamam gidebilirsiniz dedi, yani ceza yediniz vs. şeyler söylemedi. Sizce ceza mı yedik yoksa sadece gbt için mi durdurdular?

Tenha yerde durdurduysa ya da kalabalık bir ortam değilse ceza yazmamıştır. Bende gece karşılaşmıştım. Soru falan sormuştu tabii gece vakti doğru dürüst cevap verdim. Gönderdi.

Aynı olay başıma geldi peki ceza yedin mi kanka ne oldu bir anlatsana benden sadece kimlik aldı polise sorduk ceza mı yedik diye yok dedi arabanın içindeydiler kimlikleri söyledik aldı gitti hemen.

Hes uygulamasından virüs olup olmadığınıza bakıyorlar.

Hocam benim olay gece değildi, saat 4'u 20 geçiyordu, sonrasinda ki gün yerel gazete haberinde gördüm o gün genel sorgulama yapılmış tüm ilçede, bize de sadece sabikamiz var mı yok mu diye bakılmış, ceza gelmedi, zaten polisler ceza kestiğinde ceza yedin vs. şeyler söyler miş, yani hiçbir şey demeden ceza yazmazmis, ayrıca o an tutanak falan da tutulması lazımmış.

Arkadaşlar saat 16.30 civarı polis tarafından durdurulduk, yaşım 16. biliyorsunuz saat 16.00'da 20 yaş altı sokağa çıkamıyor. Bizi polis durdurdu fakat T.C. Kimlik, ad-soyad ve doğum tarihi sordu. Sonrasında tamam gidebilirsiniz dedi, yani ceza yediniz vs. şeyler söylemedi. Sizce ceza mı yedik yoksa sadece GBT için mi durdurdular?
aynı olayı bugün yaşadım. sonuç ne oldu sizin

Geri
Yukarı