Çözüldü GCAM nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar selam.

Infinix Hot 12 (X6817) model bir telefona sahibim, GCAM yüklediğimde çöküyor kendiliğinden uygulamaya girdiğimde. Sanırım uyumlu olması vs. gerekiyor tam anlamadığım için uyumlu bir sürüm bulma şansınız var mı acaba?

Arkadaşlar selam.

Infinix Hot 12 (X6817) model bir telefona sahibim, GCAM yüklediğimde çöküyor kendiliğinden uygulamaya girdiğimde. Sanırım uyumlu olması vs. gerekiyor tam anlamadığım için uyumlu bir sürüm bulma şansınız var mı acaba?

F droid uygulaması içinden deneyebilirsin Play Store de var ayrıca lmc 8.4 de bayağı iyi hatta daha iyi diyebilirim.

F droid uygulaması içinden deneyebilirsin Play Store de var ayrıca lmc 8.4 de bayağı iyi hatta daha iyi diyebilirim.

Hocam LMC 8.4'ü arkadaşım kullanıyor çok güzel çekim kalitesi var ama benim telefona olmuyor nedense, Android 12 olan halini indiriyorum fakat açınca izin veriyorum her şeye çöküyor aniden.

Hocam lmc 8.4'ü arkadaşım kullanıyor çok güzel çekim kalitesi var ama benim telefona olmuyor nedense, Android 12 olan halini indiriyorum fakat açınca izin veriyorum her şeye çöküyor aniden.

BU siteye baktın mı? Gerekli testler için aşağı da anlatımı var.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı