GDDR3 Sisteme GDDR5 Takılır mı?

akındemir14

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1050 almayı düşünüyorum. Ama benim monitörum ve kasam VGA girişli GTX 1050'de VGA yok. Dönüştürücüyle halledilebilir mi? Bir de GDDR5 yazıyor kartta, benimkisi GDDR3 galiba, GDDR fark eder mi? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GDDR ekran kartının içindeki bellektir, sistemi alakadar etmez. Yani GDDR sürümü fark etmeksizin çalışır.

"Aktif" dönüştürücü ile kullanabilirsin ama cidden çok kaliteli dönüştürücü olmalı. Dönüştürücüde paradan kaçarak dandik bir şey alırsan; input lag(giriş gecikmesi) eziyetinden oyun oynayamazsın.

Son düzenleme:
PC için GDDR3 RAM yok zaten. Anakartınızı belirtin bu gibi durumlarda.

İpxsb 61
GDDR ekran kartının içindeki bellektir, sistemi alakadar etmez. Yani GDDR sürümü fark etmeksizin çalışır.

"Aktif" dönüştürücü ile kullanabilirsin ama cidden çok kaliteli dönüştürücü olmalı. Dönüştürücüde paradan kaçarak dandik bir şey alırsan; input lag(giriş gecikmesi) eziyetinden oyun oynayamazsın.

Bana donusturucu önerirmisin ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı