Ge60 Ssd vs Ge70 Ssdsiz

ghost5369

Hectopat
Evet arkadaşlar yine ikilemde kaldım. Biliyorum çoğunuz ge60 ssdli model diyeceksiniz ama babam hemen alabiliriz dediği için sabırsızlandım. PCdepo'daki msi ge60 2700 2800 civarı olacak 12 taksitle yine aynı fiyata 3000 tl gelicek. Ama ge70 ssdsiz de aynı fiyatta. Ben sabırsız biri olduğum için hemen almak istiyorum. SSD sonra alabilirim sizce iyi bir seçim yapmış olur muyum ?

Edit: Yarın ge70 ssdsiz olan modeli alıyorum. Bi yerde pcdepo'nun temmuz sonunda geleceğini söylediğini duydum. Sabredemiycem ssdsiz olsun ne yapalım sonra alırız :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar birazdan alıcam son tavsiyeleriniz varsa yorum yazın lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar yine ikilemde kaldım. Biliyorum çoğunuz ge60 ssdli model diyeceksiniz ama babam hemen alabiliriz dediği için sabırsızlandım. PCdepo'daki msi ge60 2700 2800 civarı olacak 12 taksitle yine aynı fiyata 3000 tl gelicek. Ama ge70 ssdsiz de aynı fiyatta. Ben sabırsız biri olduğum için hemen almak istiyorum. SSD sonra alabilirim sizce iyi bir seçim yapmış olur muyum ?

Edit: Yarın ge70 ssdsiz olan modeli alıyorum. Bi yerde pcdepo'nun temmuz sonunda geleceğini söylediğini duydum. Sabredemiycem ssdsiz olsun ne yapalım sonra alırız :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar birazdan alıcam son tavsiyeleriniz varsa yorum yazın lütfen...

Çok dert etmişsin o kadar takma yav ne alıyorsan al keyfini çıkarmaya bak. :like:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı