Ge70 ssd slotu var mı?

Ge70 ssd slotu var mı?

• Var

Oy: 8 100,0%
  • Yok

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10.35 dakikasındaki görüntü yardımcı olabilir umarım.

Ayrıca MSI GE serisi ürünlerin çoğunda SSD slotu zaten mevcuttur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10.35 dakikasındaki görüntü yardımcı olabilir umarım.

Ayrıca MSI GE serisi ürünlerin çoğunda SSD slotu zaten mevcuttur.
Oradaki slot mSATA SSD slotu mu normal SSD slotu mu?

GE6o'ın SSD'siz bir modelini almıştım, içinde boş mSATA slotu var, oraya kendin rahatlıkla SSD monte edebiliyorsun ancak arka kapağı açtığında garanti gidiyor. Garantinin gitmemesini istiyorsan hazır SSD'li model al.

Bende de MSİ Ge60 var cihazda 2 adet mSata ssd slotu var ama ssd yoktu bende kendim alıp taktırdım. Arkadaşın dediği gibi garanti konusunda ada bir sıkıntı olmadığını söylediler. Mailin cevabında da görebilirsiniz. Zaten canavar gibi bir bilgisayar, üstüne sistemi ssd'ye aktardım şuan uçuyor desem yeridir.

Dosya Ekleri

• Servis Point SSD.jpg
    Servis Point SSD.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 319
Bende de MSİ Ge60 var cihazda 2 adet mSata ssd slotu var ama ssd yoktu bende kendim alıp taktırdım. Arkadaşın dediği gibi garanti konusunda ada bir sıkıntı olmadığını söylediler. Mailin cevabında da görebilirsiniz. Zaten canavar gibi bir bilgisayar, üstüne sistemi ssd'ye aktardım şuan uçuyor desem yeridir.
teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı