Casper F600 M.2 SSD slotu var mı?

Tekrardan merhabalar hocam.
Ard arda maillerime dönüş sağlamadılar. Bende uzun bekleme süreleri ardından bugün destek hattına bağlandım. temsilci m2 yuvasının msata destekli oldugunu belirtti
fakat ben halen daha nvme desteğinin olduğunu düşünüyorum AIDA64Extreme programında şöyle bişey gördüm(ekte). Bu pcı-e desteğinin olduğunu mu söylüyor acaba bilgilendirebilecek varmı?
Aynen hocam bende gördüm onu var büyük ihtimalle boş çünkü port pcı-e x4 Casper bilmiyor mu işi anlamadim
Ard arda maillerime dönüş sağlamadılar. Bende uzun bekleme süreleri ardından bugün destek hattına bağlandım. temsilci m2 yuvasının msata destekli oldugunu belirtti
fakat ben halen daha nvme desteğinin olduğunu düşünüyorum AIDA64Extreme programında şöyle bişey gördüm(ekte). Bu pcı-e desteğinin olduğunu mu söylüyor acaba bilgilendirebilecek varmı?
Şöyle bir resim gördüm hocam.

J8C1 portu front panel USB connecter diyor.
USB ön panel bağlantı portu gaiba o USB 3.0 olabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-01-16-59-25-885_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-01-16-59-25-885_com.android.chrome.jpg
    229,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Adam akıllı anakart model ad yazsalar onlara bırakmayız bu işi de. Neyse inşallah deneyen biri vardır ve bilgilendirir. Siz m2 sata mı aldınız acaba?
Hocam ben almadım daha emin olmadigim için m.2 mi nvme mi diye. bana da m.2 dediler geçen sordugumda msata geniş değil mi hocam sığmaz ki o porta

Aynen hocam bende gördüm onu var büyük ihtimalle boş çünkü port pcı-e x4 Casper bilmiyor mu işi anlamadim

Şöyle bir resim gördüm hocam.

J8C1 portu front panel USB connecter diyor.
USB ön panel bağlantı portu gaiba o USB 3.0 olabilir.
Dediğiniz gibi USB 3.0 olabilir hocam.
Bende 1 haftadır alamadım bu sebeplerden dolayı en iyisi alıp denemek.
hocam m2 satalar uyumlu oluyor. Bir kaç videoda görmüştüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ana başlık olarak konuda açtım bakalım beklemedeyim en kötü alıp deneyip bilgilendiricem hocam :)

ana başlık olarak konuda açtım bakalım beklemedeyim en kötü alıp deneyip bilgilendiricem hocam :)
Teşekkürler hocam ☺️
Hocam ssd yuvası girişi daha çok nvme ye benziyor.
Teşekkürler hocam ☺️
Hocam ssd yuvası girişi daha çok nvme ye benziyor.
Hocam alabiliriz beklenen mesaj geldi.

1 adet M2 sata desteği bulunmakta olup NVMe desteği bulunmamaktadır. iyi günler dileriz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı