Ge70 vs Ge60

zekvan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ge70:MSI GE70 2OE-266XTR Laptop kampanyalı en ucuz 9 taksit seçenekleri ile pcdepo.com'da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Ge60:MSI GE60 2PC-090XTR Apache Core i7-4700HQ 8GB 1TB GTX850M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim

merhaba arkadaşlar yeni dizüstü bilgisayar alacağım kaç gündür araştıra araştıra bi hal oldum valla araraştırmalarım sonucu bu iki bilgisayar var ge60 Apache modeli gtx850m var, sanırsam gtx765m den iyi birde ge70 var aralarındaki fark sadece ekran boyutu ge70 daha büyük bu fazla önemli değil birde ekran kartı ge60da gtx850m var ge70de 765m var yani ge60 daha iyi herhalde, hangisini almalıyım?
(Ikisindede 8gb ram, 1tb var)

Bence ge60 al hem ekran kucuk oldugun daha hafif ve kolay tasinir hemde gtx800 serisi yani yeni seri oldugu icin guc tuketimi daha az ve daha performansli...

Gtx850m gtx765m den çok daha fazla güçlü değil.
Ancak yeni nesil , yeni seri olması herzaman avantajlıdır.

Son düzenleme:
Peki sizlere göre hangisini alsam daha iyi olur? Ekran boyutu önemli değil. Ben alacağım bilgisayarı 2-3 yıl sorunsuz kullanmak istiyorum. 2015-2016 da çıkan oyunları takılmadan oynamak ve işlerimi takılmadan yapmak istiyorum. Sizlere göre hangisi daha iyi olur.

Ikisinide alsak dediklerini yaparsin ama ge60 yeni seri oldugu icin biraz daha iyi olur hem dedigim gibi pile cok yuklenmiyor yeni seri ekran kartlari...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı