Gear S2 Classic Rebooting problemi

Bu şekilde açılıp açılıp kapanıyor.
IMG_20190626_190351.jpeg

Efendim aynı sorun dün gece bende de oluştu. Bir anda Rebooting ekranına düştü ve sürekli bu şekilde açıldı kapandı, şarj bitti tekrar taktım yine aynı ekranda devam etti şarjı doldurayim belki güncelleme falan yapacaktır dedim ama yarım saat geçtikten sonra cihazın ateş gibi olduğunu görüp sökmek zorunda kaldım.

Garantiye mi vereyim? Peki verdim diyelim bana bir ücret talep edecekler mi? [emoji848]
Maalesef ne çözüm bulabildim nede bu ekranı durdurabildim 😖 Garanti konusunda da Samsung teknik servisi konusunda bir fikrim yok arayıp bilgi alacağım
Şimdi cihazı tanıdığım bir elektronikciye verdim. Sıvı teması mevcut dedi ondan önce İzmir'de teknik bir servisi aradım ve bu cihazlarda genelde bu problemi çözemiyoruz sorun anakartta oluyor 440-500 e yakın değişimi dedi. Dün akşam elimi yıkandıktan sonra alt kısmının biraz açıldığını fark etmiştim cihazda dedikleri gibi inşallah sıvı temasıdır.

Son düzenleme:
Maalesef ne çözüm bulabildim nede bu ekranı durdurabildim [emoji37] Garanti konusunda da Samsung teknik servisi konusunda bir fikrim yok arayıp bilgi alacağım
Şimdi cihazı tanıdığım bir elektronikciye verdim. Sıvı teması mevcut dedi ondan önce İzmir'de teknik bir servisi aradım ve bu cihazlarda genelde bu problemi çözemiyoruz sorun anakartta oluyor 440-500 e yakın değişimi dedi. Dün akşam elimi yıkandıktan sonra alt kısmının biraz açıldığını fark etmiştim cihazda dedikleri gibi inşallah sıvı temasıdır.
Hocam bu saatler IP68 1.5 metreye kadar dayanmıyor mu? [emoji848] Şuan moralim çok bozuldu. Bu son Samsung ürün alışım olacak galiba bende elimi yıkadım alt bölgesinden su aldı. [emoji33][emoji35][emoji34]

Hocam bu saatler IP68 1.5 metreye kadar dayanmıyor mu? [emoji848] Şuan moralim çok bozuldu. Bu son Samsung ürün alışım olacak galiba bende elimi yıkadım alt bölgesinden su aldı. [emoji33][emoji35][emoji34]
Benim bildiğimde o şekilde ama altı hafif açılmıştı muhtemelen bilekte falan zorlamaktan, ben sana yine beni bilgilendirip cihazı yapmaları durumunda söyleyeceğim eğer bulindugun bölgede yapamayacak olurlarsa da yardımcı olmaya çalışırım. Kaderimiz buymuş 🙂

Geri
Yukarı