Gear S3 Ne Zaman Tizen 3.0 Güncellemesini Alacak?

Ben yükledim 3 gün evvel fakat 3 gün süren şarj sürem 20 saate düştü cihazı eski sürümüne nasıl geçiricem acil yardım

Evet güncellemeler sonra oluştu eskiden 3 günde bir şarj istiyordu sonra fark ettim
Benim cihazımda bir sorun oluşmadı 4 günde bir şarj ediyorum hala. Bir servise götürseniz iyi olur. Birde otomatik kalp atış hızı (Oto HR'yi) kapatmanızı öneririm çok şarj götürüyor.

Daha önce pazartesi öğlen şarj ediyordum çarşamba öğlen uyarı veriyordu şimdi ise akşamı bile olmuyo wireless kapattım iliği 2 aldım ses kısım titreşim yaptım fakat 20 saat bile dayanmıyor ki bende Gears s modeli vardı sarj süresi yüzünden en iyisini aldım

Daha önce pazartesi öğlen şarj ediyordum çarşamba öğlen uyarı veriyordu şimdi ise akşamı bile olmuyo wireless kapattım iliği 2 aldım ses kısım titreşim yaptım fakat 20 saat bile dayanmıyor ki bende Gears s modeli vardı sarj süresi yüzünden en iyisini aldım
Servise verin bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı