Gearbest Türk Lirası İle Ödeme Yapılmıyor

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Arkadaşımla beraber İnterkom almayı düşünüyoruz malum Türkiye'de fiyatlar pahalı olduğu için yurt dışından almaya karar verdik. Gearbest'de beğendiğimiz bir ürün oldu fakat satın almada sorun yaşadım.

" TRY Kredi kartı veya banka kartı tarafından kabul edilmemektedir. Lütfen başka bir para birimi seçin."

Bu şekilde bir hata verdi, para birimini dolar falan seçtim ama yine olmadı. Ben bu ürünü Gearbest'den nasıl alabilirim? Ayrıca aldıktan sonra gümrüğe takılma veya ek vergi ödeme gibi bir durum oluşma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gearbest 3D Secure desteklemiyor ondan olabilir yada kart internete açık olmayabilir.
Öte yandan fiyatı yüksekse belki takılabilir ben 50 dolarlık ayakkabı almıştım takılmadı.

USD ile de olmuyorsa sorun kart kaynaklıdır yüksek ihtimal. Aynı ürünü Aliexpress te bulup bir de oradan denemeni tavsiye ederim.

USD ile de olmuyorsa sorun kart kaynaklıdır yüksek ihtimal. Aynı ürünü Aliexpress te bulup bir de oradan denemeni tavsiye ederim.
Aynen dediğin gibi yaptım. Fazladan 30-40 TL verdik ama oldu. Umarım sorunsuz ulaşır ürün elime. İlk defa Çin'den ürün alıyorum.:kararsız:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı