Gece 2-3 gibi korku oyunu sarar mı?

Outlast 1 korkunç değil fazla oynayabilirsin 2'ye bulaşma hem nereye gideceğini 2 saat ararsın hem de korkunç birazcık ama benim gibiysen gece 3'te tarlada kurtlarla beraber bile oynarsın.

Dostum o senin cesaretine bağlı kimisi var tek başına gece tuvalete gidemez kimisi var gece tuvalette korku oyunu oynar :D şaka bir yana sarar tabii neden sarmasın oyunun her türlüsü sarar, oyun seslerini kısmanızı öneririm.

Hocam ben korku filmi izledikten sonra genellikle 3-4 gün geceleri (11-12) tuvalete gitmeye korkuyorum :D

Outlast 1 korkunç değil fazla oynayabilirsin 2'ye bulaşma hem nereye gideceğini 2 saat ararsın hem de korkunç birazcık ama benim gibiysen gece 3'te tarlada kurtlarla beraber bile oynarsın.

O zaman 2. yi almayayım :D

Dostum o senin cesaretine bağlı kimisi var tek başına gece tuvalete gidemez kimisi var gece tuvalette korku oyunu oynar :D şaka bir yana sarar tabii neden sarmasın oyunun her türlüsü sarar, oyun seslerini kısmanızı öneririm.

Korku oyunlarında çok bir geçmişim yok ondan emin değilim korkar mıyım korkmaz mıyım? Arkadaşlarla Pacify oynamıştık aşırı korkmamıştım acaba Outlast'da ne olacak. Son ses olsa ne olur acaba :D

Hocam komşular bağırmanıza kızmıyorsa çok sarar.
Komşular umurumda değilde ailem sıkıntı çıkarabilir :D

Korku oyunu korkmak için oynanır ortamın gericiliği daha iyi olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı