Gece 6 kere özel numara tarafından aranmak

İkinizin telefon numaranızı öğrenmiş olabilirler mi ya da sizi bir arkadasınız trollemeye çalışmış.

Trollediyse eğer bunun hesabını sorabilirim ama ablamın ve benim numaramı bilen ortak arkadaşımız yok. Kuzenlerden biri olabilirde yaşlarda yüksek 20-21 civarı. Yani öyle boş şaka yapacak insanlar da değil.

Trollediyse eğer bunun hesabını sorabilirim ama ablamın ve benim numaramı bilen ortak arkadaşımız yok. Kuzenlerden biri olabilirde yaşlarda yüksek 20-21 civarı. Yani öyle boş şaka yapacak insanlar da değil.

Hem ablanızı hem de sizi, neredeyse arka arkaya aradıysalar, kasıtlı olarak birisi numaranızı aramış olabilir. Gece sarhoşları numara benzerliğinden de aramış olabilir.

Şurayı bir kontrol etmeni tavsiye ederim.
Dendiği gibi muhtemel troll ama eğer listedeki numaralar izin vermediğin numaralarsa bir kez uyarıp tekrar ararlarsa dava açabilirsin diye biliyorum.

*253# arama yapın. Özel numara sizi arayamaz. Kişinin numarası gözükür ve siz de dava açarsınız. Rahatsız edildiğinizi söylersiniz.

Ayarlara gir ve oradan özel numara aralamarını kapat. Turk Telekom online işlemlerden yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı