Gece Acer Nitro 5 cihazı şarjda bırakmak zararlı mı?

674823

Picopat
Arkadaşlar bende Acer Nitro 5 AN515-57 modeli var. GTA 5 indirmek istiyorum ama internetin en müsait olduğu zamanda gece vakti. Şarjda bırakmak istemiyorum ama oyun bu sefer yarıda kalacak. Bilgisayar %5 pili kaldığı zaman kendi kendini kapatıp critical Low battery diyor. Bu özelliği mi kullanayım yoksa gece şarjda mı bırakayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her klasik laptop gibi pil öldükten sonra şarjda kullanmalısınız artık

hocam şimdi ben laptobu %100 olduğu zaman direk şarjdan çıkarıyorum. Zararlı mıdır?
Bir şeyi ne kadar kullanırsan o kadar eskir. Piller de aynı. Sen şarj edip bitirdikce yıpranır. Bu lanet şeyler durduğu yerde bile eskiyor gerçi de… Çok kafana takma ya pil değiştirmek yetkili serviste bile 1500 lira falan, masada kullanacaksan prize takılı kullan canın istedi ki çek götür yatağına falan. Kullanmak için aldın makineyi, kullan. Geçen ailecek döner yedik 1000-1100 lira para tuttu. Huawei’de orijinal pil 2000 liraydı.

Bir şeyi ne kadar kullanırsan o kadar eskir. Piller de aynı. Sen şarj edip bitirdikce yıpranır. Bu lanet şeyler durduğu yerde bile eskiyor gerçi de… Çok kafana takma ya pil değiştirmek yetkili serviste bile 1500 lira falan, masada kullanacaksan prize takılı kullan canın istedi ki çek götür yatağına falan. Kullanmak için aldın makineyi, kullan. Geçen ailecek döner yedik 1000-1100 lira para tuttu. Huawei’de orijinal pil 2000 liraydı.
hocam şimdi ben bu konulara baya takıntılıyım o yüzden sormuştum ama Şarjda tak çıkarda mı kullanayım yoksa full prizde mi dursun (gece GTA 5 indireceğim)

Hocam şimdi ben bu konulara bayağı takıntılıyım o yüzden sormuştum ama şarjda tak çıkarda mı kullanayım yoksa Full prizde mi dursun (gece GTA 5 indireceğim)

Vallahi 4 yıllık Monster var Full şarjda kullanıyorum bir sıkıntı olmadı ki olacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı