Gece duyduğum ayak sesleri

Üst kat? Eski evimizde üstteki elemanın alarmından tut öksürmesini, konuşmasını, ayak seslerini falan duyabiliyordum. Özellikle ayak sesleri bizim evden geliyor gibi duyuluyordu.

Bence ters psikoloji uygula. Sen de sert adımlarla ayak sesi çıkar. Bunu yaparken elindeki çekiçle sağa sola vurmayı ihmal etme. Diğer ses çıkaranı daha çok korkutursan belki o da gelip konu açar, etraflıca değerlediririz durumu.
Ya da ailesi kalkıp tekme tokat dalar. "Niye yatmıyosun bu saatte eşek herif" diyerekten.

Hocam bakın, ben evde tek yaşayan bir insanım. Size nasıl yaşadığımı anlatayım, ilk olarak yattığınız yerin altına yanına bir tane sopa vb koyun. Ben İngiliz anahtarı kullanıyorum, daha sonra her masanın altına mesela PC masası onun altına bant ile koruyucu alet yapıştırın. Ben meyve bıçağı kullanıyorum, ucu sivri değil ama iş görür herhalde diğer bir şey ise çok ama çok saldırgan bir hayvan almanız. Ben de bu hayvanlardan 3 tane var, önüme ordu gelse orduyu yıkacak güçteler, hayvanımın türü muhabbet kuşu. Benim tecrübelerim bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bakın, ben evde tek yaşayan bir insanım. Size nasıl yaşadığımı anlatayım, ilk olarak yattığınız yerin altına yanına bir tane sopa vb koyun. Ben İngiliz anahtarı kullanıyorum, daha sonra her masanın altına mesela PC masası onun altına bant ile koruyucu alet yapıştırın. Ben meyve bıçağı kullanıyorum, ucu sivri değil ama iş görür herhalde diğer bir şey ise çok ama çok saldırgan bir hayvan almanız. Ben de bu hayvanlardan 3 tane var, önüme ordu gelse orduyu yıkacak güçteler, hayvanımın türü muhabbet kuşu. Benim tecrübelerim bu kadar.

Veya bir çılgınlık yapıp polisi arayıp saknalabilirsin.

Hayda adam evde 3 tane ejderya besliyor.Taktiğini açık ediyorsun asker biri eve girse bütün önlemleri alıcak şimdi 🤣

Geri
Yukarı