Gece neler ne yapıyorsunuz?

Bir işe başladığımda hiç ara vermeden bitirme huyum var. İş gelmişse 14-17 saat hiç ayrılmadan aralıksız devam ettirip bitirdiğim oluyor.

Günde 3-4 saat uyuma alışkanlığım var, bundan dolayı işim olmasa bile uyanık olduğum sürenin bir kısmı geceye denk geliyor. Kitap okuyorum, bir şeyler araştırıyorum, foruma bakıyorum, bazen oyun oynadığım da oluyor.

Gece mesaisinde isem çalışarak geçiyor. Eve giderken yolda bir şeyler atıştırıyorum, sabah vurup kafayı yatıyorum. 5-6 saatlik uyku yetiyor. Kız arkadaşımın nöbeti yoksa iş çıkışı almaya gidiyorum, akşama kadar takılıyoruz. Sonra aynı döngü.

Sabah mesaisinde isem evde oluyorum geceleri. 1-2'ye kadar internette takılıyorum, kitap okuma ve dizi/film ile geçiyor. Arada bildirim gelmiş mi diye foruma vs. bakıyorum.

Öğlen mesaisinde isem gece geç saatlere kadar oturuyorum, sabah geç kalkıyorum. Yemek yeyip, 1-2 saat takıldıktan sonra mesai saati geliyor.

Şu an 15 gün evdeyim, 15 gün çalışıyorum. Gündüzü kişisel gelişime ayırırken geceyi de arkadaşlarla ve kız arkadaşımla takılarak geçiriyorum. Benim yüzünden uykusuz kalıyor ama olsun, değiyordur :D

unnamed.png

Geri
Yukarı