Gece olan komik ama korkunç sandığımız olay

Ağacı gölge sanmak için hangi filmi izlemek gerekiyor?
Perde kapalıyken arkasındaki herşey siyah olur.
Özellikle pencerenin dibindeki ağaçlar.
Bir de sebebi gece olması da olabilir gece ışık olmayan yerler siyahtır.

Gece yattım, 30 dakika sonra uyandım ama bulanık görüyorum hiç bir şey net değil doğru düzgün. Yanımda annem yatıyor -normalde yatmıyor- "Anne?" dedim, "Efendim?" dedi. "Hangi ara geldin?" dedim. Sonra annem yavaş yavaş şeffaflaşmaya başladı, şaşırdım ama tepki veremiyordum, dedim ki; "Rüya gördüm boşver." diyip yattım. Sonra kardeşimin battaniyesi haraket -böyle ikicik sallanma değil sanki yatakta yer değiştirir gibi- etti -kardeşimle yataklarımız yan yana- şaşırdım. Kardeşime ismiyle 5-6 defa hitap ettim. "Çıt" yok. Bende yorganı kaldırıp baktığımda kimse olmadığını görünce korkup aileme haber verdim -o sırada hepsi içerde televizyon izliyor-. Ne kadar dil döksem de o zaman bana inanmadılar. (O zaman 9 yaşındaydım, şuan hala bu olayı kendime yediremiyorum.)

Hocam rüya görmüş olmayasın.

Bu psikolojik bir olgu. İnsanlar unidentified nesneleri genellikle bir şeye benzetir. Siz korku filmi izlediğiniz için beyin direk ona benzetmiş. Genellikle uyarıcı nesnelere benzetir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…