Gece vakti gelen hastalık

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm hayırlı geceler kıymetli hocalarım. Bugün iPhone 13 Pro Max gibiydim, hiçbir şeyim yoktu. Saat gece 12 gibiydi yavaş yavaş uykuya dalmışım sonra kuvvetli bir şekilde uyanacak bir olay yaşadım. Ondan sonra bir burnum tıkandı neyse geri yattım, az önce bir kalktım hiçbir yerim tutmuyor, kollarım ağrıyor, ateşim çıkmış ve bir baş ağrısı. Sanki beyin kanaması geçiriyorum. Hastaneye gitsem hemen bir COVID testi yaparlar, ananemin evindeyim babam da yok. Bu yüzden parol içtim şimdi biraz daha dincim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm hayırlı geceler kıymetli hocalarım. Bugün iPhone 13 Pro Max gibiydim, hiçbir şeyim yoktu. Saat gece 12 gibiydi yavaş yavaş uykuya dalmışım sonra kuvvetli bir şekilde uyanacak bir olay yaşadım. Ondan sonra bir burnum tıkandı neyse geri yattım, az önce bir kalktım hiçbir yerim tutmuyor, kollarım ağrıyor, ateşim çıkmış ve bir baş ağrısı. Sanki beyin kanaması geçiriyorum. Hastaneye gitsem hemen bir COVID testi yaparlar, ananemin evindeyim babam da yok. Bu yüzden parol içtim şimdi biraz daha dincim.
COVİD ise ne olacak peki? Ayrıca COVİD iken de ağrı kesici kullandırıyorlar, yani bu durumda herkesi riske atmış oluyorsun...

Hastaneye gidip test yaptırın. Eğer Korona kaptıysanız ilaç da almanız lazım. Sadece Parol ile olacak iş değil. Ayrıca testiniz pozitif çıkarsa ilaçlarla beraber Parol de kullanabiliyorsunuz sorun olmaz.

Bu grip hastalıkları böyle hep uykuda geliyor. Bende geçenlerde, bir şeyim yok sağlamım da. Gittim petek dibinde yattım sıcak diye, bir uyandım burun tıkanmış direk grip. Bir buçuk haftada zor geçti.

Hollanda gibi Danimarka da artık COVID'i normal bir hastalık gibi karşılıyormuş. Tehlike çatısı altından kaldırmışlar. İlaç neden verilmiyor?
Bilgim yok. İlk korona olduğumda ilaç kullanmak istiyor musunuz diye sormuşlardı. İkinci korona geçirdiğimde soran arayan olmadı. Geçiren çoğu kişiden de ilaç verilmediğini duydum. Korona her zaman grip gücündeydi. Etkisi iyice de azaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı