Çözüldü Geçen sene kütüphaneye eklenen PES 2020 Lite orijinal oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

416227

Hectopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar sorunum bayağı garip geçen sene kütüphaneye ekleyip oynamadığım PES 2020 Lite şu an orijinal olarak gözüküyor.

Neden olmuş olabilir? Yüklesem orijinal olarak oynayabilir miyim? Boşuna yüklemek istemiyorum, altyapı olmadığından dolayı çok yavaş yükleniyor.

Oyunu Steam üzerinden kütüphaneye ekledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar sorunum bayağı garip geçen sene kütüphaneye ekleyip oynamadığım PES 2020 Lite şu an orijinal olarak gözüküyor.

Neden olmuş olabilir? Yüklesem orijinal olarak oynayabilir miyim? Boşuna yüklemek istemiyorum, altyapı olmadığından dolayı çok yavaş yükleniyor.

Oyunu Steam üzerinden kütüphaneye ekledim.
Bence olmamıştır. Boşuna yükleme.

Oyunda hiç Lite'la alakalı bir şey yazmıyorduki zaten. Oyuna girdiğinde sadece sayılı takımla gösteri maçıyla atabiliyorsunuz ama.

1618853883867.png

Steam kütüphanenizde böyle gözüktüğü için mi orijinal oldu diyorsunuz?

Bende de aynı görünüyor :D

Oyunda hiç Lite'la alakalı bir şey yazmıyorduki zaten. Oyuna girdiğinde sadece sayılı takımla gösteri maçıyla atabiliyorsunuz ama.

Eki Görüntüle 982571

Steam kütüphanenizde böyle gözüktüğü için mi orijinal oldu diyorsunuz?
Evet hocam en başta Lite yazmayınca bedava falan verildi sandım da şimdi internetten baktım Lite`mış.
Konu kapanabilir bendeki sürüm Lite'imiş mesaj yazan yazmayan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı