Geceniz nasıl geçiyor?

Gecem günün yorgunluğu ile ama gecenin verdiği güzellik ile geçiyor. Geleceğimi düşünüyorum ve üzülüyorum. Ama mutlu olduğum şeyleri hatırlıyorum keyfim yerine geliyor. Oyun oynuyorum, forumlarda, instada, face'de takılıyorum, müzik dinliyorum.

Günler garip şekilde çok hızlı geçiyor. Ama üzüldüğüm nokta çok boş geçiyor. Son zamanlarda okul olmayan günlerde uyanamama yataktan kalkamama problemim başladı. Gece de uyuyasım gelmiyor. Aslında hiçbir şey yapasım tam olarak yok. Bazı hayal kırıklıkları ve bazı şeylerin sürekliliği epey bunalttı sanırım. Final haftasından sonra aile evine dönmeyip uzun bir süre kafa dinlemeyi düşünüyorum.
Aynı şeyleri hissediyorum ben de bir süredir, her şey aynı gibi geliyor. Zevk vermiyor
Hava soğuk olmasa balkonda oturur müziğimi dinler plan yapar ve hayal kurardım.
Şu anda kafamda cevaplanmayı bekleyen deli sorular ve sürekli kendimle çelişen bir benle düşünce savaşı verirken bu şarkıyı dinliyorum.
Benim en sevdiğim sanatçıdır Şanışer, en doğru müziği seçmişsin.
keşke bende öyle olsam
Hayırdır ne oldu sana? Üzülme be kardeşim.
Ben de sabah 6'da yatmışım uyuyamadım. Geçmiyor sanki bitmiyor geceler hiç.
LoL'de ligler sıfırlanmış. Ben de dedim ki neden gecemi dereceli maç atıp kanser olarak mahvetmiyorum. Öyle yani. Gecem geçmiyor 🙃
2 Gün önce sildim oyunu, bir daha da oynamam. Cidden vakit ve enerji kaybı. Oyun artık zevk vermiyor tek yaptığın çoluk çocukları eğlendirmek. West'deyim bide.
Hiç sormayın ya beni terk eden kızın İnstagram da başka erkekle yani yeni sevgilisiyle fotoğraflarını görmek beni gerçekten çok üzüyor. Aşk acısı çok kötü bir şey kolumu kessen o kadar acı hissetmem. Gerçek aşkdı bu kız benim için farklıydı, asla da unutmayacağım o kızı. Umutlar hiçbir zaman tükenmez ama çok iyi tüketir.😪😪
Seni terk edip başkasıyla birlikte olan kızı bir daha sevme, çünkü giden gitmiş, gittiği gün bitmiştir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı