Geceniz nasıl geçiyor?

Hiç sormayın ya beni terk eden kızın İnstagram da başka erkekle yani yeni sevgilisiyle fotoğraflarını görmek beni üzüyor. Aşk acısı çok kötü bir şey ya kolumu kessen o kadar acı hissetmem. Gerçek aşkdı bu kız benim için farklıydı asla da unutmayacağım o kızı. Umutlar hiçbir zaman tükenmez ama çok iyi tüketir.😪😪
Ruhsuz ve duygusuz(psikopat görmeyin beni... Sadece ikili ilişkilerde...)bir adam olduğum için şanslıyım... Kadınların tabiriyle "odun"...

@Cruslan Okurken etkilendim. Kendimde gördüğüm çoğu şey gözümde canlandı. Rutinlerime ve alışkanlıklarıma bağlı biri olduğum için, benim hayatımda aynen bu şekilde geçiyor. çok durağan ve sade. :(

@Cruslan Okurken etkilendim. Kendimde gördüğüm çoğu şey gözümde canlandı. Rutinlerime ve alışkanlıklarıma bağlı biri olduğum için, benim hayatımda aynen bu şekilde geçiyor. çok durağan ve sade. :(
Yanlız değiliz. Dünya'da ve Türkiye'de senin benim gibi birçok insan var. Bu insanlar hayatlarının monotonluğunu sosyal medya ile maskelemeye çalışıyorlar. Hem kendilerini hem de başkalarını kandırıyorlar. Ekonomik yetersizlik, düşük hayat kalitesi, adaletsizlik, eğitimsizlik gibi birçok etken bunlara zemin hazırlıyor.
Banamı hakaret ediyorsun kadınlara mı hakaret ediyorsun gerçekten anlayamadım.🙂
Kimseye hakaret etmiyorum :). Var olan bir durumu(benim için) izah ediyorum.

Yanlız değiliz. Dünya'da ve Türkiye'de senin benim gibi birçok insan var. Bu insanlar hayatlarının monotonluğunu sosyal medya ile maskelemeye çalışıyorlar. Hem kendilerini hem de başkalarını kandırıyorlar. Ekonomik yetersizlik, düşük hayat kalitesi, adaletsizlik, eğitimsizlik gibi birçok etken bunlara zemin hazırlıyor.
Çok doğru dostum. Şuan detaya girmek isterim ama gece 1 buçuk olduğu için, kafam çorba biraz. :D

CS ve R6'dan sonra gelen "bel ağrısı". 😏

Sevgili falan yapmaya gerek yok para kazanmaya başlayınca o beni bulur zaten. :)
O yüzden açıyoruz şarkımızı, takıyoruz kulaklığımızı ve yolumuza bakıyoruz. :D

Tanıdığın/tanımadığın çoğu kişi böyle. Birçok insan sosyal medya adlı maskenin arkasında gizleniyor ve emin ol hayatları seninkinden çok farklı değil. Kendilerini ve başkalarını kandırmaktan başka hiçbir şey yapmıyorlar. Ülkedeki ekonomik durum gibi birçok etkenden insanlar sade ve rutin hayatlar geçiriyor.
Dediginiz gibi "Bir çok insan böyle." Bir nevi çağımızın hastalığı mutsuzluk, böyle bir ornek vermekten hoşlanmam fakat 12 yaşındayken babam gözlerimin önünde bir ucrumdan düşüp vefat etti, tahmin edebiliyor musunuz acıyı? Ne kadar istesemde onu göremeyeceğim ne yaşarsam yasayayım ne kadar yalvarsam yalvarayım onu göremeyeceğim fakat hayat inanın mutsuz olmak için fazlasıyla kısa babamın vefatından sonra akrabalarim tarafından abim ve annemle birlikte reddedildik vs. Bir sürü yasamak istemeyeceğiniz şey yaşandı, şu anda 20 yaşımdayım ve bir cok insanın erişmek isteyeceği kadar mutluyum. İnanılmaz fazla param yok, ama yeni şehirler görmekten çok zevk alıyorum, fotoğraf çekmekten çok zevk alıyorum, mutlu olmayı gerçekten her şeyden çok seviyorum. İnanın gerçekten istediğinizde mutluluk şu hayattaki en basit ve en ucuz şey. Aksi için sebep aramayın, mutlu olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı