Steam Geçersiz platform hatası

TahaBal

Hectopat
Daha fazla  
Bu sorun bugün olustu. Forza Horizon 4'e girdigimde oyunda bir sure sonra cokme oluyor ve bu sadece bu oyunla degil Epic'ten yukledigim oyunlarda da oluyor. Hatayi verdikten sonra hiçbir oyun acilmiyor (Epic'tekiler dahil). Oyunun yerel dosyalarini dogrulamaya calistigimda ise diske yazma hatasi veriyor.

Bu sorun bugün olustu. Forza Horizon 4'e girdigimde oyunda bir sure sonra cokme oluyor ve bu sadece bu oyunla degil Epic'ten yukledigim oyunlarda da oluyor. Hatayi verdikten sonra hiçbir oyun acilmiyor (Epic'tekiler dahil). Oyunun yerel dosyalarini dogrulamaya calistigimda ise diske yazma hatasi veriyor.
Hocam diskiniz ile ilgili bir sorun olabilir.

Bende oyle dusunuyorum ama Steam'den actigimda hatayi veriyor ve dediklerim oluyor, fakat bilgisayari yeniden baslatip baska oyunu acarsam olmuyor.
hocam cmd üzerinden chkdsk komutunu kullanarak diski taratıp düzeltebiliyordunuz bildiğim kadarıyla. internetten araştırarak kullanmayı deneyebilirsiniz.

Hocam CMD üzerinden chkdsk komutunu kullanarak diski taratıp düzeltebiliyordunuz bildiğim kadarıyla. İnternetten araştırarak kullanmayı deneyebilirsiniz.

Hocam denedim ama sorun hala devam ediyor Forza 4'ten farkli olarak Battlefield 1'de de ayni sorun var.

Hocam denedim ama sorun hala devam ediyor Forza 4'ten farkli olarak Battlefield 1'de de ayni sorun var.
Çok bir şey diyemeyeceğim 😢 Yazılımsal bir sorun var ise yeniden windows u temiz kurarak belki çözüme kavuşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı