Geceye bir film bırak

Eurotrip, Amerikalı bir arkadaşımızın Almanyalı mektup arkadaşına aşık olması ve tüm Avrupayı gezmesi. Konu olarak basit gelebilir ama ben izlerken çok keyif aldım. (+18 görüntüler var)

Melekler ve Şeytanlar

Teoloji uzmanı Robert Langdon, tarihteki en güçlü yeraltı şebekesi olan İlluminati adlı antik gizli kardeşlik cemiyetinin tekrar canlandığını öğrenir. Fakat bu durum, onların varlığından en çok nefret eden kurum olan Katolik Kilisesi’nin ölüm tehditi altında olduğu gerçeğini de ortaya çıkarır...

LEON: The Professional. İzlemediyseniz güzel filmdir öneririm. En azından bitirince aklınızdan çıkmaz bir müddet. Bu dediğim Shutter Island içinde geçerli. Düşündüren çok iyi bir film.

Yaşamın şifresi: zamanda sürekli geri giderek bombacıyı bulmaya çalışma ile alakalı bilim kurgu filmi

Büyük balık: bir adamın yaşamını hikayeleştirerek ve abartarak anlatmasını konu alan fantastik bir aile filmi

Tepedeki ev: tek sezonluk korku dizisi acayip gerer ben korkmam diyeni korkutabilecek bir dizi son bölüme kadar konulara anlam veremiyorsun son bölümde her şey netleşiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı