Geceye bir film bırak

İlki benden olsun.
İsim = asla pes etme 1
Açıklama = popüler bir filmdir zaten bilmeyenler için çok eğlenceli saatler bekliyor. Çok klasik bir konusu var ama işleyişi gerçekten güzel çok akıcı klasik olmasına rağmen bile bile gaza geliyor ve mutlu oluyorsun şu anki zor zamanlarda motivasyonu enerjisi düşmüş kişilere çok iyi gelecek bir filmdir :) iyi seyirler.
Önerilerin devamını bekliyorum.(benim gibi çok kısa milleti okumaya üşenmeyecek açıklamayla yazarsanız daha verimli olur çünkü film sayısı bayağı arttı.)

Pasifik savaşı serisi 2 filmi var eğer godzillayı biliyorsan eğer bilmiyorsan godzilla gibi hatta biraz daha güçlü yaratıklar ile insanoğlu savaşıyor tabii büyük savaş robotları ile savaştıkları için sarıyor :D godzillayı bilmiyorsan onu da izlemeni tavsiye ederim.

Lanetli Gözyaşları

Bu filmin de klasik bir konusu var fakat gerçekten sizi bazı sahneleriyle zıplatabilir 😄. Korku severlere önerimdir.

İlki benden olsun.
İsim = asla pes etme 1
Açıklama = popüler bir filmdir zaten bilmeyenler için çok eğlenceli saatler bekliyor. Çok klasik bir konusu var ama işleyişi gerçekten güzel çok akıcı klasik olmasına rağmen bile bile gaza geliyor ve mutlu oluyorsun şu anki zor zamanlarda motivasyonu enerjisi düşmüş kişilere çok iyi gelecek bir filmdir :) iyi seyirler.
Önerilerin devamını bekliyorum.(benim gibi çok kısa milleti okumaya üşenmeyecek açıklamayla yazarsanız daha verimli olur çünkü film sayısı bayağı arttı.)

Recep ivedik serisi. (ciddiyim)

Yeni konular

Geri
Yukarı