Geçici olarak Izoly PSU takılır mı?

midilli

Centipat
Arkadaşlar, o kadar Izoly patlar diye ASUS PSU almıştım. Fakat bugün 8 aydır kullandığım ASUS PSU elektrikler gittiği için patladı. Ya da eski açtığım konuda resim ekledim priz yüzünden patladı, bilmiyorum. Garantiye göndermeyi düşünmüyorum. Umarım benimle alakalı bir problem değildir. Elimde sadece 500W Izoly PSU var beni 3 4 ay götürür mü? Babam ben yenisini almam dedi o yüzden biraz idare etmem lazim. Sistemim çok az güç tüketiyor 350W falan.

1701721499849.png

İdare eder. Ancak sorun prizde veya ev kaynaklı bir sorunsa Izoly patlarsa tüm sistemin de patlayabilir.

İdare eder. Ancak sorun prizde veya ev kaynaklı bir sorunsa Izoly patlarsa tüm sistemin de patlayabilir.

Hocam daha 30dk önce falan patladı eski PSU kilerde olduğu için sabah kontrol etmek istedim ama eğer tekrar patlar ise ben takmak istemem. Prizleri de böyle takmıştım bununla alakalı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20231204_213354.jpg
    IMG_20231204_213354.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 34
Hocam daha 30dk önce falan patladı eski PSU kilerde olduğu için sabah kontrol etmek istedim ama eğer tekrar patlar ise ben takmak istemem. Prizleri de böyle takmıştım bununla alakalı olabilir mi?
Böyle priz kullanılmaz zaten. Bir adet üçlü-dörtlü-beşli priz alın. Anahtarlı, topraklı. Viko ya da makel marka iyidir. Hepsini tek prize bağlayın. Ek yapmayın. Evinizde topraklama var mı bilmiyorum, elektrikte topraklama yoksa elektronik cihazlar her zaman risk altındadır.

Neyse hocam olacağı varmış ben yarın tüm malzemeleri çalışıyor mu diye test etmek için takarım fakat çok fazla kişi patlar dediği için takmıyacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı