Geçici yılan dövmesi önerisi

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Geçici yılan dövmesi yaptırmayı planlıyorum. Önerileriniz nelerdir? Koluma yaptırmayı düşünüyorum bu arada.

Geçici yılan dövmesi yaptırmayı planlıyorum. Önerileriniz nelerdir? Koluma yaptırmayı düşünüyorum bu arada.

Sen direk bunu yaptır hacı boş ver kolu yılanı falan. Daha karizmatik durur :D

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-16_002158.png
    resim_2022-01-16_002158.png
    609,5 KB · Görüntüleme: 67
Sen direk bunu yaptır hacı boş ver kolu yılanı falan. Daha karizmatik durur :D

Recep abimize gönderme olur ayıp olmasın şimdi :)
Bu arada şunu da yaptırabilirim acaba iyi mi sizce?

Recep abimize gönderme olur ayıp olmasın şimdi :)
Bu arada şunu da yaptırabilirim acaba iyi mi sizce?

Güzel durur başka şeyler varsa atabilirsin daha araştır böyle tek bir şey de karar verme.

Güzel durur başka şeyler varsa atabilirsin daha araştır böyle tek bir şey de karar verme.

Bir potterhead olmam seçimi mi hayli kolaylaştırıyor. Ama yılan sevgim biraz daha var 5dk araştırmaktan sanırım zarar gelmez.
Bu arada geçici dövme arıyorum söylemeyi unuttum. Attığım linki yaptırsam günah olur mu? ya da stoklar geldiğinde satın almam.
Şunları buldum şu anlık.

Bir potterhead olmam seçimi mi hayli kolaylaştırıyor. Ama yılan sevgim biraz daha var 5dk araştırmaktan sanırım zarar gelmez.
Bu arada geçici dövme arıyorum söylemeyi unuttum. Attığım linki yaptırsam günah olur mu? Ya da stoklar geldiğinde satın almam.

Kur'an-ı Kerim'e bakmamız lazım vallahi hacı. Bilmediğim için yorum yok. Biraz daha güzel modellerini bul bulamazsan da bunu yaptır.

Geri
Yukarı