Geçilebilecek en iyi ISS

Abi yapma

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, şu an Türk Telekom kullanıyorum. Taahhüt 1 aya bitecek. Ben kopma olmayan müşteri hizmetleri iyi olan ve fiyatları Türk Telekom gibi uçuk kaçık olmasını istemiyorum. Yazın 200GB oyunlar indireceğim buna göre en uygun hangisidir? Ben NetSpeed düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi ISS diye bir şey yoktur. Her firmayla yaşadığınız sıkıntıları yaşama ihtimaliniz var. Yaşanan sıkıntıların %90'ı altyapı ile alakalıdır. Bir firma X şehirde çok iyi hizmet verirken Y şehirde daha kötü hizmet verebilir. Daha basiti ilçeden ilçeye bile bu tarz farklar olabilir.

Mesela ben TTNet kullanıyorum, yaşadığım birkaç pürüz dışında yüksek hız ve iyi hizmet aldığımı söyleyebilirim. Herkesin benimle aynı fikirde olmayışının sebebi, bulunduğu bölgedeki altyapıdan kaynaklı olabilir.

Ttnet ve ona bağlı her servisten kaçınmak lazım.
TürkNet'in kendi altyapısı varsa, taahhütsüz, limitsiz en iyi seçenek. Ama Ttnet üzerinden hizmet verecekse hiç bulaşmayın.
Vodafone Fiber ile görüşün. Binanızda Superonline veya Kablonet altyapısı varsa bunların üzerinden Vodafone Fiber de uyguna geliyor.

Yazın ulaşım yasakları yeniden gelmez ise Balıkesir'e taşınacağım inşallah. ISS'lerin hangi altyapıyı kullandığına nereden bakıyoruz?

Geri
Yukarı