Geçirmeyen hocaya karşı ne yapılabilir?

Dersten kalınca ücret falan ödeyecek misiniz ?
Yani sizi dersten bırakmasının ona maddi bir katkısı oluyor mu ?
Benim pek bilgim yok bu konularda.
Hayır ücret ödemeyeceğim ona maddi bir katkısı oluyor mu bilmiyorum ama insanlarla dalga geçmekten keyif aldığı bariz.
Sen yine fazla şey etme de, öğretmenine güzelce rica et durumunu anlat, insansa kağıdını tekrar kontrol edecektir.
Çok ılımlı konuşarak rica edeceğim. Kağıdı mümkünse birlikte tekrar incelememizi rica edeceğim.

Şikayet edin diyenler sanırım hayatında üniversiteye gitmemiş. Akademisyen istese bırakır kimse de bir şey diyemez sonra çabala dur mezun olabilmek için, maalesef durum bu... Göze alıyorum dersen CİMER'e şikayetini yap, incelenecektir ama hoca haklı çıkarsa geçmiş olsun.
Önceden konu bildirmiş ama. Yoksa doğru hocam.

Önceden konu bildirmiş ama. Yoksa doğru hocam.
Maalesef 1 puanla büte bıraktı. Sorularımı o kadar yarım okumuş ki işlemi eksik ama cevabı doğru olan ya da işlemi tamam ama sonucu hatalı olan sorulara 1 puan bile vermemiş. Klasik sınavın amacı işlemleri mi görmek sonucu mu? Eğer sonucu görmekse 85 almam gerekiyordu. 59 ile büte kaldım 1 hafta daha fizik çalışacağım. Tavsiye veren herkese teşekkürler.

Hocam toplu şikayet bu tip hocalar için birebir. Yanına gitmeyin bence, puan bile kırabilir gibime geliyor ancak toplu şekilde şikayet iş yapar.

Geri
Yukarı