Geçmeyen diş ağrısı

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi geceler. Ağrı kesici içmeme rağmen dinmeyen bir diş ağrım var. Dün gece ve bu gece doğru dürüst uyuyamadım bunun yüzünden. Dişçiye randevu aldım ama Çarşamba gününe verdi. Bu süre zarfında ağrıyı hafifletmek için ne önerirsiniz?

Ben genelde dişime soğuk su vurarak ağrısını dindiriyorum ama bence denemeyin. Ayrıca doktor Dexday diye bir ilaç verdi. Su bardağında eritiliyor öyle içiliyor yarım saate geçirdi ve gün boyu ağrımadı dişim.

Ben genelde dişime soğuk su vurarak ağrısını dindiriyorum ama bence denemeyin. Ayrıca doktor Dexday diye bir ilaç verdi. Su bardağında eritiliyor öyle içiliyor yarım saate geçirdi ve gün boyu ağrımadı dişim.
Hocam yarın eczaneye danışsam reçetesiz verebilirler mi?

Hocam yarın eczaneye danışsam reçetesiz verebilirler mi?
Dexday Reçetesiz Alınır mı?
Doktor tavsiyesine uyarak alınması gereken Dexday reçetesiz alınır mı? Dileyen kişinin bu ilacı eczaneden doğrudan alması mümkündür. Elbette kullanıma dair detaylı bilgi edinmek ve talimatlara uymak önemlidir. 1 bardak suda eritilerek içilebilen bu ilaç günlük doz olarak 75 mg’ı geçmemelidir. Kronik rahatsızlığı olan kişilerin bu ilacı almaları ile alakalı da doktor görüşü önemlidir. Nitekim ilacın ne gibi etkiler bırakacağını bilmek ve buna göre hareket etmek birçok açıdan önem arz etmektedir.

Hocam bence bir acile gidin ona göre versinler kuvvetli bir ağrı kesici çünkü. Olabilecek bir yan etkiye neden olmak istemem.

Edit: Olası çok fazla yan etkisi var kesinlikle doktor tavsiyesiyle alın. Ben ilaci 1000 mg antibiyotik ile içtim ve mahvoldum. Artık hangisi beni mahvetti bilmiyorum.

Acile gidin diş ağrısı için.

Tabiiki siz bilirsiniz ben sadece diş ağrımın nasıl geçtiğini anlattım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı