Geçmiş Olsun Türkiye

Öncelikle geçmiş olsun herkesin bildiği bir tayfa var polis yollayan falan bunlar şu anda enkaz altındaki vatandaşları telefon ile arayarak afad ekibiymiş gibi davranıyor bunlara bir şey yapmak lazım gerçekten kötü bir durum ilk gördüğümde sinirden elim ayağım titredi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle geçmiş olsun herkesin bildiği bir tayfa var polis yollayan falan bunlar şu anda enkaz altındaki vatandaşları telefon ile arayarak afad ekibiymiş gibi davranıyor bunlara bir şey yapmak lazım gerçekten kötü bir durum ilk gördüğümde sinirden elim ayağım titredi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Allah akıl fikir versin. Kendileri de yaşarlar inşallah.

Babam AKUT gönüllüsü olarak şu an bölgede durumun televizyonlardan çok daha kötü olduğunu söylüyor. En son konuştuğumuzda yıkılan binaların nerdeyse hiç birine ulaşamıyorlarmış herkes yollarda olduğu için ve yetersiz ekip sayısı yüzünden. Bölgede olan kişiler lütfen araçlar ile trafiğe çıkmasın. Gereksiz telefon aramalarından kaçının (özellikle büyük şehirler).
Hocam babanızdan Allah razı olsun.

Ben Malatyalıyım, neredeyse aynı şiddetle orada da deprem olmuş. Maalesef oradaki tanıdıklarımızdan birini kaybettik 😞 Gerçekten haberlerde görünce bizzat oradaymış gibi oradakilerle aynı acıyı yaşadım. Deprem sebebiyle kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.

Burada söylemesi yasak olan çok kötü şeyler söyledim şu adamlara.

siyah kurdele

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve çevre illerde de yıkıma sebep olan 7.4 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza rahmet, milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.

Devamı: Geçmiş Olsun Türkiye
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Allah zor durumda olanların yardımcısı olsun.😔😔🙏🙏

Geri
Yukarı