Geçmişe dönük devamsızlıklar silinir mi?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu hafta ile geçen hafta hiç okula gitmedim. Baya hastayım ve 9 gün özürsüz devamsızlık oluyor. Ucu ucuna kalmıyorum. Bu devamsızlıklarımın 2 günü özürlü rapor aldım. Geri kalanı da müdürle konuşsam yapabilir mi ?

Arkadaşlar bu hafta ile geçen hafta hiç okula gitmedim. Bayağı hastayım ve 9 gün özürsüz devamsızlık oluyor. Ucu ucuna kalmıyorum. Bu devamsızlıklarımın 2 günü özürlü rapor aldım. Geri kalanı da müdürle konuşsam yapabilir mi?

Hocam bildiğim kadarıyla devamsızlığı en fazla 6 gün siliniyor. (tam emin değilim)

Arkadaşlar bu hafta ile geçen hafta hiç okula gitmedim. Baya hastayım ve 9 gün özürsüz devamsızlık oluyor. Ucu ucuna kalmıyorum. Bu devamsızlıklarımın 2 günü özürlü rapor aldım. Geri kalanı da müdürle konuşsam yapabilir mi ?

Hocam her okul olmasada bazı okullar veli ile gidince size bir kağıt veriyorlar ve o kağıda, en fazla 6 (sanırsam) gün olmakla beraber devamsızlıklarınız, izinli devamsızlıklara dönüyor.

Okul idaresine bağlı bizde bir anda silmemeye başladılar şuan özürsüz 11 günüm var eğer değiştirmezlerse sınıfı geçemeyeceğim ama bazı okullarda gayette siliyorlar yani okuluna bağlı.
Müdür ile müdür yardımcısı babamın tanıdığı arkadaşları. Ben 8 gün özürsüz devamsızlığımın birkaçını özürlüye çevrilmesini istiyorum. Yarın da gidemeyeceğim 9 olacak ve ben sadece 2 günlük rapor aldım. Benim 4-5 tanesini özürlüye çevrilebilir mi ?

Müdür ile müdür yardımcısı babamın tanıdığı arkadaşları. Ben 8 gün özürsüz devamsızlığımın birkaçını özürlüye çevrilmesini istiyorum. Yarın da gidemeyeceğim 9 olacak ve ben sadece 2 günlük rapor aldım. Benim 4-5 tanesini özürlüye çevrilebilir mi ?
Eğer idare iyiyse ve seni seviyorlarsa çok rahat çevirirler.

Geri
Yukarı