Geçmişe geri dönseydiniz ne yapardınız?

Sorması ayıp ama neden bıraktınız ve neden böyle diyorsunuz?
Çocukluk aklı işte, her sabah antrenman için erken kalkmak falan çok sanımı sıkmıştı istikrarlı olamayınca bende bıraktım. 9-10 yaşımdan beridir mahallede top oynarım, 12 yaşında klübe girdim onun öncesinde de 6 ay yaz okulu eğitimim falan vardı yetenek konusunda kusursuzdum çok ciddiyim yaşım 20 oldu halen daha topu ayağıma aldığımda herkes hayretle izler.

Çocukluk aklı işte, her sabah antrenman için erken kalkmak falan çok sanımı sıkmıştı istikrarlı olamayınca bende bıraktım. 9-10 yaşımdan beridir mahallede top oynarım, 12 yaşında klübe girdim onun öncesinde de 6 ay yaz okulu eğitimim falan vardı yetenek konusunda kusursuzdum çok ciddiyim yaşım 20 oldu halen daha topu ayağıma aldığımda herkes hayretle izler.
Hocam şuan fiziki durumunuz varsa ve istikrarlıysanız başlayın derim.

Ne BTC alırdım, ne de yatırım yapardım. Eğer bunları yapacak olsaydım bugüne kadar yaşadığım güzel anıların hiçbirisini yaşayamazdım. İnsanlara yaptığım hataları telafi eder, en azından etmeye çalışır ve sonradan "keşke yapmasaydım, daha güzel olabilirdi" dediğim şeyler hakkında daha fazla düşünürdüm.

Adam ya adammm.

Yeni konular

Geri
Yukarı