Geçmişe gitseydiniz değiştirmek istediğiniz ilk şey ne olurdu?

kurtcobain1

Centipat
Daha fazla  
Bir zaman makinesi icat edildi ve sizde bunu kullanarak geçmişteki halinize gittiniz. Şu anki düşünceniz, aklınız ile geçmişte değiştirmek istediğiniz Şey/Şeyler var mı? Örneğin, bir fırsatı daha iyi değerlendirmek gibi. Geçmişteki halinizle ne yapardınız?

Bir zaman makinesi icat edildi ve sizde bunu kullanarak geçmişteki halinize gittiniz. Şu anki düşünceniz, aklınız ile geçmişte değiştirmek istediğiniz Şey/Şeyler var mı? Örneğin, bir fırsatı daha iyi değerlendirmek gibi. Geçmişteki halinizle ne yapardınız?

2017 civarlarında paramla Bitcoin almak istemiştim. Babam izin vermemişti " elimde tutamadığım parayı ne yapayım " diyerek. 2016 ya gidip BTC stoklardım.

Mahalleye inip daha çok "sokak" oyunu oynardım kocaman adam oldum fakat hala o günlerin özlemini çekiyorum 😀

Geçmişe gider, ve 1 yaşımdaki halimi öldürürdüm. Ne ben Ne'de o bu kadar acı çekmemize gerek kalmazdı.

Hayat yaşamaya değer, dilerim ki umarım bir gün amacınızı bulursunuz.

Mahalleye inip daha çok "sokak" oyunu oynardım kocaman adam oldum fakat hala o günlerin özlemini çekiyorum😀

Hayat yaşamaya değer, dilerim ki umarım bir gün amacınızı bulursunuz.

Bence değil ya da öyle... Benim için fark etmiyor. Hayatın benim için ne bir anlamı var Ne'de yok. Tek isteğim onurlu bir şekilde ölmek olabilir.

Neden ki hocam? Şu an açığa geçmek için uğraşıyorum da merakımdan sordum.
Maalesef berbat bir okulda okuyorum üstelik dershane ile birlikte eve geç geliyorum, çok yoruluyorum, çalışamıyorum.

Açığa geçip dershanede de sabahçı mezun sınıfına gitsem her şey çok farklı olabilirdi. 😕

Sanırım mezuna kalacağım...

Eğer çok iyi bir okulda okumuyor iseniz geçin derim.

Her ne kadar hayatımı eleştirsem de olmak istemediğim bir yerde değilim, bunu riske atıp başka hamlelerle ilerlemek ne kadar mantıklı olurdu bilmiyorum. O yüzden kapat makineyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı