Geçmişe veya geleceğe gitmek ister miydiniz?

1 ve 3. soru aynı.

Basit bir insanım, 10 sene geçmişe gider birkaç yüz tane Bitcoin alır buraya geri gelir zengin olurdum.
Teşekkürler dalgınlığıma gelmiş düzelttim şimdi :)
Sorular aynı diyen arkadaşlar düzelttim kusurabakmayın bir an dalgınlığıma gelmiş. (Hastaneden geliyorumda kafa iyice yandı orda herkes başka şeyler söyledi sağolsunlar)

1-Nereye ve neden?
Geçmişe gitmek isterdim zira gelecek çok da ilgimi çekmiyor.

2. soruyu, 1. soru ile aşağı yukarı aynı doğrultuda olmasından ötürü boş bırakarak 1. soruya verdiğim cevabı, halihazırda neredeyse aynı seyreden 2. soruya cevap olarak kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

3-Hangi zamana gitmek isterdiniz ve neden?
Muhtemelen 1910-1920-1930'lu yılları görmek isterdim. Bu zaman aralıklarındaki kültürel değerleri, toplumsal yaşamları; bilhassa insanların, o zaman aralıklarındaki mizacının gerçekten de mevcut zamandaki insanlara nazaran sözü edildiği kadarıyla daha kibar, nezih, saygılı olup olmadığını merak ediyorum; bundan dolayı da zamanda yolculuk hakkımı, geçmişe gitmekten yöne kullanarak sözünü ettiğim zaman aralığındaki dünya düzenini etkileşimli bir şekilde deneyimlemek ve belleğime kazımak istiyorum.

Son düzenleme:
2. soruyu, 1. soru ile aşağı yukarı aynı doğrultuda olmasından ötürü boş bırakarak 1. soruya verdiğim cevabı, halihazırda neredeyse aynı seyreden 2. soruya cevap olarak kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Sorular değişmemiş mi ben düzenledim ama?

Geçmişe giderdim ve
  • Bitcoin alırdım😳
  • Tarihi olayları canlı canlı izlerdim.
  • Dünyayı etkileyen isimleri yakından tanımış olurdum.

Geçmişe gitmek isterim. Bir 2003 kış gecesinde evimde babamla Kurtlar Vadisi izlerken spawnlanmak çok güzel olurdu. Hem eski günlerin tadını çıkarırım, hem de BTC basıp geleceği garantiye alırım.

Geri
Yukarı