Geçmişten günümüze iletişim araçları hakkında resimli kitap yapmak için kaynak önerisi

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar merhaba sosyal bilgiler dersinden bu proje ödevini aldım ama kaynak bulamadım yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam sizce en baştaki hali ile son halini mi yapayım öyle mi söylemiş hocam anlamadım.

Hocam sizce en baştaki hali ile son halini mi yapayım? Öyle mi söylemiş hocam anlamadım.
Geçmişten günümüze iletişim araçları diye bir konu olduğundan günümüze kadar üretilen ve geliştirilen araçları yazabilirsiniz. Kaynak olarak da yukarıda size bir bağlantı attım.
Geçmişten günümüze iletişim araçları diye bir konu olduğundan günümüze kadar üretilen ve geliştirilen araçları yazabilirsiniz. Kaynak olarak da yukarıda size bir bağlantı attım.
Hatta ödevinizin daha da güzel ve detaylı olmasını istiyorsanız konu başlıkları oluşturup paragraf paragraf yazabilirsiniz. Mesela sadece duman, kuş, radyo, telsiz vs. gibi sıralamayı o ürünün başlığı altında ayırabilirsiniz. Örneğin radyonun gelişimi, bilgisayarın gelişimi gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı