Elektronik Geeky GK61 900 TL

Huano Switch kullandığına dair kaynak neresi ve ben farklı bir klavye ve konuyla karıştırdım sanırım bu yüzden Outemu yazmışım. Bir siteye baktım Gateron diyor sen Huano diyorsun.
1702522914709.png

1702522946660.png

1702523007642.png

1702523022862.png

Dk61E'nin fiyatının zamlanmasından sonra yakın fiyatlara aynı özelliklere sahip klavyeler düşmüyordu, geeky GK61'in piyasaya sürülmesinden sonra DK61e yerine güzel bir alternatif çıktı. Hot-swap Huano Switch'ler, PBT keycaps ayrıca pre-lubed olarak geliyor. RGB ve yazılım desteği artısı da cabası. Linki bırakıyorum, bu fiyata klavye arayanlar için güzel bir model.

Red Switch olanı seçin, diğer Switch'ler seçilince fiyat artıyor:

Aliexpresste E-Yooso Z11T 600-700 liraya geliyor o da alınabilir k617 fizz ile aynı pcb switchleri huano

Kesinlikle alınmaz ben alalı iki hafta oldu ilk başlarda bazı tuşlar basmıyordu şu anda W tuşu basmıyor -intden kopyaladım, iade edecegim, sesi ve hissiyatı güzel ayrıca Huano switchler (tuşları soküp baktım) var ben Speed yellow tercih etmiştim ama tuş basmayınca bunların bir önemi kalmıyor o sebeple önermiyorum.

Kesinlikle alınmaz ben alalı iki hafta oldu ilk başlarda bazı tuşlar basmıyordu şu anda W tuşu basmıyor -intden kopyaladım, iade edecegim, sesi ve hissiyatı güzel ayrıca Huano Switch'ler (tuşları soküp baktım) var ben Speed yellow tercih etmiştim ama tuş basmayınca bunların bir önemi kalmıyor o sebeple önermiyorum.

Hotswap kanka klavyenin amacı bu.

Hotswap kanka klavyenin amacı bu.
ben linkteki klavyenin hotswapli olduğunu fark etmemiştim benim kullandığım model se onda hotswap yok o yüzden alınmaz dedim ama yine de 2 haftalık klavyenin bozulması normal değil şahsen hotwapli model alsaydım bile daha 2.haftadan switch arayışına girmek istemezdim

Geri
Yukarı