Geforce 100 Oyun Tavsiyesi

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Bildiğiniz üzre yaz mevsimi geldi. Bilgisayar oynama zamanı geldi anlamına geliyor. Benim kullanmış olduğum eski bir sistem var. Bu sistem hangi oyunları kaldırır bilmiyorum. Sizden ricam çok düşük sistem gereksinimli ve hikayeli oyunlar söylemeniz. Oyun tavsiyesi yapacağınız sistemi altta veriyorum;
- Asus P5KPL AM-SE Anakart
- 150GB Hard Disk
- 1GB Ram
- İntel (R) Pentinum (R) 3.40GHz İşlemci
- Windows XP İşletim Sistemi
- Nvidia Geforge 100 256MB Ekran Kartı

Bence oyun alacağın parayla E5450+2GB daha RAM+HD5870 al. Tabii PSU müsaitse. Eğer 1700TL gibi bütçe ayırabilirsen RX570 sistem de önerebilirim.

Max Payne 1-2 efsane oyunlar ikiside
Bully de var bully kasarsa grafik ayarlarını düşürürsünüz bir deneyin belki çalışır.
Undertale de var bence oynanır bulmaca seviyorsanız ha ben sevmiyorum deseniz de oynanır, ben portal oynarken bulmaca sevmediğim halde çok severek oynamıştım.
Papers, Please de var oynayabileceğiniz
ve Minecraft kitlesi ergen olabilir ama oyun güzel, mod indirerek oynarsınız,
Tomb raider serisinin eski oyunlarını oynayabilirsiniz çünkü zamanında kasırga yapan oyunlardı bir şans verilebilir

Bu oyunlar arasında kesinlikle oynaman gereken oyunlar seçeneğine gelirsek Hiç düşünmeden Max Payne oyna.

Ha unutmadan Battlefield 1942 de olabilir ve İlk Call Of Duty oyununu oynayabilirsiniz ve Half Life 1-2 muhtemelen oynarsınız yeter bilgisayarınız Episode 1 ve 2 yi de grafikleri düşürüp oynarsınız, iyi oyunlar dilerim, kesinlikle Max Payne oynayın.

Son düzenleme:
Demesi kolay. Babam ms hastası olunca para olmuyor. Bumdan dolayıda oda imkansız.
Anladım, o zaman ikinci seçenek olmuyor. Peki ilk önerdiğim için çok bir bütçeye ihtiyacın olmaz, 250TL yeterli olur(Ekran kartını R7 240 alırsan 200TL'ye mal olur). Yazın çalışıp para biriktirmeni öneririm yükseltme için çünkü bu sistem 2007-2008 yılından be o yılların bile giriş seviyesi. Ancak yine de parçaların ikinci el olarak satılıyor, ekran kartı ve işlemcini toplam 80TL'ye satabilirsin. Güç kaynağın kaç watt?

Max Payne 1-2 efsane oyunlar ikiside
Bully de var bully kasarsa grafik ayarlarını düşürürsünüz bir deneyin belki çalışır.
Undertale de var bence oynanır bulmaca seviyorsanız ha ben sevmiyorum deseniz de oynanır, ben portal oynarken bulmaca sevmediğim halde çok severek oynamıştım.
Papers, Please de var oynayabileceğiniz
ve Minecraft kitlesi ergen olabilir ama oyun güzel, mod indirerek oynarsınız,
Tomb raider serisinin eski oyunlarını oynayabilirsiniz çünkü zamanında kasırga yapan oyunlardı bir şans verilebilir

Bu oyunlar arasında kesinlikle oynaman gereken oyunlar seçeneğine gelirsek Hiç düşünmeden Max Payne oyna.

Ha unutmadan Battlefield 1942 de olabilir ve İlk Call Of Duty oyununu oynayabilirsiniz ve Half Life 1-2 muhtemelen oynarsınız yeter bilgisayarınız Episode 1 ve 2 yi de grafikleri düşürüp oynarsınız, iyi oyunlar dilerim, kesinlikle Max Payne oynayın.
Minecraft modları yüksek RAM istiyor. Mesela Big Dig paketi 8GB RAM, E5 2650 ve RX570'li sistemimde çalışmıyorken 16GB RAM ve i7 5500U-GTX850M ekran kartlı sistemde çalışıyor. Mod için hem ekran kartını yükseltmesi hem de RAM'i en az 4GB'a çıkarması gerekli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı