GeForce 210 en yüksek hangi işletim sistemini destekliyor?

KarpeX

Hectopat
Windows 7 kullanıcısıydım, çoğu uygulama Windows 10 istediği için Windows 10'a geçiş yapmaya karar verdim. Ancak normalde CS 1.6'da 200-300 FPS alırken şimdi 10 FPS zor alıyorum. Ekran kartım Windows 10 desteklemiyor. Windows 8.1'e geçsem düzelir mi? W7'ye geçmek istemiyorum ama bilgisayarım da çok kötü. Burada ekran kartımın ve işlemcimin fotoğrafları.

techonpat3.JPG

techonpat.JPG

Aynı ekran kartıyla Windows 10 kullanmıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım. Ekran kartının Windows 10 sürücüsünün olmadığına emin misiniz?

Edit : Driveri yeniledim kendi sitesinden artık böyle ;
1608126374921.png

Arkadaşlar bendede windows 10 kurulu ve çalışıyor ama çok düşük performansta. OpenGL çalışmıyor driverdan dolayı. Normalde OpenGL destekleyen bir karttır kendisi.
Aynı ekran kartıyla Windows 10 kullanmıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım. Ekran kartının Windows 10 sürücüsünün olmadığına emin misiniz?

Windows 10 sürücüsü var, sitesinde de gözüküyor ama performansı W7'den çok çok düşük. Bunun nedenini anlamıyorum. Kendi sitesinden en güncel versiyonu inik durumda şu anda.
Hocam o kart görüntü versin diye var, o karta i9 bile taksan 30FPS vermez.
CS 1.6 da developer 2 yazınca en kötü pc de bile OpenGL destekliyorsa 200 üstü veriyor hocam.
Peki sizce windows 8.1 geçsem düzelir mi?

Son düzenleme:
Belirttiğiniz hata büyük ihtimalle bir uyumluluk sorunu. Program özellikliklerinden uyumluluk sekmesine gelerek uygun olan bir sistemi seçerek çözebilirsiniz. Bir başka olasılıksa oyunun korsan olmasından kaynaklı.

Performans problemleri için NVIDIA Denetim Masası'ndan yapacağınız birkaç ufak ayarla aradaki performans açığını en aza indirebilirsiniz. NVIDIA Performans Ayarları (Çoğu oyunda işe yarar)

Belirttiğiniz hata büyük ihtimalle bir uyumluluk sorunu. Program özellikliklerinden uyumluluk sekmesine gelerek uygun olan bir sistemi seçerek çözebilirsiniz. Bir başka olasılıksa oyunun korsan olmasından kaynaklı.

Performans problemleri için NVIDIA Denetim Masası'ndan yapacağınız birkaç ufak ayarla aradaki performans açığını en aza indirebilirsiniz. NVIDIA Performans Ayarları (Çoğu oyunda işe yarar)
Söylediğiniz gibi oyunun korsan olduğundan dolayı olduğunu pek düşünmüyorum ve uyumluluğu da sırasıyla denedim windows 8, windows 7, v.s ancak hala aynı ve denetim masasından ayarlar zaten yapılı en yüksek performans için. Sizce windows 8.1 de düzelir mi ona göre indireceğim.

Edit: Driveri yeniledim kendi sitesinden artık böyle ;Eki Görüntüle 783848

Arkadaşlar bende de Windows 10 kurulu ve çalışıyor ama çok düşük performansta. OpenGL çalışmıyor driverdan dolayı. Normalde OpenGL destekleyen bir karttır kendisi.

Windows 10 sürücüsü var, sitesinde de gözüküyor ama performansı W7'den çok çok düşük. Bunun nedenini anlamıyorum. Kendi sitesinden en güncel versiyonu inik durumda şu anda.

CS 1.6'da developer 2 yazınca en kötü PC'de bile OpenGL destekliyorsa 200 üstü veriyor hocam.
Peki sizce Windows 8.1 geçsem düzelir mi?

Steam versiyonu mu CS 1.6 yoksa crack mi?
Söylediğiniz gibi oyunun korsan olduğundan dolayı olduğunu pek düşünmüyorum ve uyumluluğu da sırasıyla denedim Windows 8, Windows 7, vs ancak hala aynı ve denetim masasından ayarlar zaten yapılı en yüksek performans için. Sizce Windows 8.1'de düzelir mi ona göre indireceğim.

Benim PC'de crack sürümünde hata veriyor fakat Steam sürümü sıkıntısız çalışıyor. İndirim zamanı zaten 1-2 TL'ye düşüyor almanı tavsiye ederim.

Steam versiyonu mu CS 1.6 yoksa crack mi?

Benim PC'de crack sürümünde hata veriyor fakat Steam sürümü sıkıntısız çalışıyor. İndirim zamanı zaten 1-2 TL'ye düşüyor almanı tavsiye ederim.
Crack versiyonu ve sadece o değil, çoğu oyunda böyle çok düşük fps alıyorum normalde yüksek alırken.. Metin2 gibi WolfTeam gibi oyunlar oynanmıyor ve bu çok üzücü. Normalde rahat oynuyodum.

Geri
Yukarı