GeForce 210 ile düşük özellikli oyunlar oynanır mı?

Esaadd

Picopat
Daha fazla  
GeForce 210 1 GB ekran kartım var aşağıdaki oyunları oynayabilir miyim? bir de düşük özellikli oyunları oynayabilir miyim böyle çok sistem istemeyen çünkü ekran kartına çok kötü diyorlar artık hiçbir oyun açmaz diye düşünce oluştu kafamda.

-Terraria
-Roblox

GeForce 210 1 GB ekran kartım var aşağıdaki oyunları oynayabilir miyim? bir de düşük özellikli oyunları oynayabilir miyim böyle çok sistem istemeyen çünkü ekran kartına çok kötü diyorlar artık hiçbir oyun açmaz diye düşünce oluştu kafamda.

-Terraria
-Roblox
GeForce 210 ama ne serisi?
GTX mi?
GT mi?
RTX mi?

G210 GT'ye bile girmiyor. Oyun performansını seriye bakıp mı anlıyorsunuz hocam? HD 6570 gelince ne yapacaksınız?

İkisini de açacaktır. Roblox düşük ayarlarda.

Diğer düşük sistemli oyunları oynayabilir miyim mesela 2023'te bir oyun çıkacak ama düşük sistemli.

Onun dışında eski veya düşük sistemli oyunları oynayabilir miyim?

Eski oyunları oynayacağınızı düşünüyorum o kart ile, belirttiğiniz oyunları yani. Eski oyun önermemi isterseniz önerebilirim.

Diğer düşük sistemli oyunları oynayabilir miyim mesela 2023'te bir oyun çıkacak ama düşük sistemli?

2023'te adam gibi düşük sistemli oyun çıkması çok zor bence. Neredeyse hepsi modern oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı