GeForce 210 sistem GTA 5 en fazla kaç FPS alabilir?

mehmetuysal89

Decapat
Daha fazla  
Benim bilgisiyar ozelliklerim biraz düşük eskiden HDD vardı 30 FPS alıyordum arada 29, 27 alıyordu. SSD performans değiştirir mi?
Geforce 210 1 GB.
Intel Pentium 2,5 GHz.
RAM DDR 3 4 GB.
SSD SanDisk SSD Plus 240 GB
Artı olarak 1 tane de 4 GB DDR3 RAM şipariş etti.
Özelliklerim kötü biliyorum hepsi düşükte kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayar ozelliklerim biraz düşük eskiden HDD vardı 30 FPS alıyordum arada 29, 27 alıyordu. SSD performans değiştirir mi?
GeForce 210 1 GB.
Intel Pentium 2,5 GHz.
RAM DDR 3 4 GB.
SSD SanDisk SSD Plus 240 GB.
Artı olarak 1 tane de 4 GB DDR3 RAM sipariş etti.

Bir fark etmez etse bile 40 FPS 45 falan olur ama bu RAM'larla dropda yersiniz hayır SSD performansa etki etmez sadece oyununun açılışında etki eder ayrıca SSD'iniz kronik sorunlu bir model.

800x600 çözünürlük en düşük ayarlarda hikaye modunu belki oynarsınız. Online zaten düşünmeyin o sistemle. Ayrıca belgeler - Rockstar Games - GTAV klasörünün içerisindeki settings.xml dosyasını not defteri ile açıp Shadow quality ayarını 0 yaparak oyundaki gölgeleri tamamen kapatmalısınız. Bu performansı bayağı bir arttırıyor.

SSD performansı doğrudan arttırmaz. Eski bir HDD kullanıyorsanız ve okuma hızı yetmediğinden dolayı oyunda FPS drop yiyorsanız bu düzelecektir o kadar. Bir de tabii yükleme süreler ciddi şekilde kısalacaktır.

Yeni görüyorum bellekler uyumlu, çift kanalda çalışabilecek türdense performansta artış olacaktır.

Benim bilgisayar ozelliklerim biraz düşük eskiden HDD vardı 30 FPS alıyordum arada 29, 27 alıyordu. SSD performans değiştirir mi?
GeForce 210 1 GB.
Intel Pentium 2,5 GHz.
RAM DDR 3 4 GB.
SSD SanDisk SSD Plus 240 GB.
Artı olarak 1 tane de 4 GB DDR3 RAM sipariş etti.

Çok bir şey olacağını düşünmüyorum. SSD performans değiştirmez sadece yükleme sürelerini kısaltır.

Soruya gelecek olursak zevk alamazsın oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı