GeForce 610M GTA 5 ve Rocket Leauge kaldırır mı?

Elf Legolas

Centipat
Daha fazla  
Özelliklerim:
İşlemci: Intel Core i5-320M CPU 2.50 GHz
RAM: 8 GB 64 Bit
Ekran: Intel HD Graphichs 4000 - NVIDIA GeForce 610M

Neden kaldirmasin kaldirir hocam dusuk cozunurlukte oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne alaka arkadaşlar ben GT310M 1GB ile online içinde 20-30 alıyorum. Ama en dip grafik ve 480P'de. Arkadaşınki hatta daha iyi açar yanlız online girmeni tavsiye etmem ikimizinde işlemcileri arada drop yapıyor. Umursamam dersen en düşük grafiklerde 30 FPS ama en iyi çözünürlüğü alana kadar dene.

Ekran kartın hakkında bilgim yok fakat işlemcinin grafik birimi ikisini de kaldırıyor.
Teşekkür ederim
Neden kaldirmasin kaldirir hocam dusuk cozunurlukte oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim
Ne alaka arkadaşlar ben GT310M 1GB ile online içinde 20-30 alıyorum. Ama en dip grafik ve 480P'de. Arkadaşınki hatta daha iyi açar yanlız online girmeni tavsiye etmem ikimizinde işlemcileri arada drop yapıyor. Umursamam dersen en düşük grafiklerde 30 FPS ama en iyi çözünürlüğü alana kadar dene.

Yanıtın için teşekkür ederim

Ne alaka arkadaşlar ben GT310M 1GB ile Online içinde 20-30 alıyorum. Ama en dip grafik ve 480P'de. Arkadaşınki hatta daha iyi açar yalnız Online girmeni tavsiye etmem ikimizinde işlemcileri arada drop yapıyor. Umursamam dersen en düşük grafiklerde 30 FPS ama en iyi çözünürlüğü alana kadar dene.

Kanka ben yukarıdaki sistem Win 10Pro gereksiz hizmetleri falan kapattim 1024x768 de gayet güzel aciyor Online girsem bu akicilik bozulur mu?

Geri
Yukarı