GeForce 635 Sistemin Oyun Performansı

Paramedic112

Hectopat
Daha fazla  
Resimde yazan özelliklerdeki dizüstüyü almayı düşünüyorum. Fiyat ve özellik bakımından uygun mu? LoL, Wolf Team ve Call of Duty serisi oyunlarını kaldırır mı? Öğrenci olduğumdan dolayı ucuz ikinci el bilgisayar almayı düşünüyorum. 1 sene idare etmesi yeterli, birde GTA 5'i çalıştırır mı?

2017-04-28 17.37.14.png

LoL, Wolfteam, CS:GO (En yüksek FPS değeri için en düşük ayarları tercih edin), Call of Duty 4-MW2-MW3-BO-BO2-Ghosts (Biraz zorlar sadece) kaldırır. AW ve sonrasını hiç düşünmeyin bile. ETS 2 oynatır rahat bir şekilde. Dishonored oynatır.

4 GB RAM'in yeterli olmadığını düşünüyorum CS için. Yani 8GB RAM olsa GTA 5'i de en düşük ayarlarda kaldırır. CoD'da hine RAM ve VRAM isteyen oyunlar çıkartıyor yeni CoD serilerini oynayamayabilirsin fakat eski serileri oynatacaktır.

GTA V'i kendi tecrübemden daha düşük bir ekran kartıyla oynadım anlatıyorum. O.C'lı bir şekilde 8 GB RAM ile 30+ FPS normal ayarlarda Soft Shadows + FXAA ile çok rahat oynadım. 635 daha yüksek FPS verecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı