GeForce 7025 kod 43 hatası

hayrullah0

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4 gb
Ekran kartı
GTS 250
Anakart
ASUS MSQ-M4N68T-MV2(B)
İşlemci
Phenom II X4 955 processor 3.2 GHz
Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) hatası.
Bugün sabah bu hatayı aldım ilk önce. Benim PC'de kapnma sorunu var (herhalde ekran kartından dolayı) yine oyuna girdim her zamanki gibi kapandı ardından tekrar açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmedi. Bu sorunu da önceden yaşadım ve RAM'leri söküp taktım olmadı BIOS piline de aynı işlemi yaptım yine sonuç alamadım, sonra işlemciyi de çıkardım ve bekleyip taktım sonuç yok. Ardından ekran kartında sorun olabileceğini düşündüm ve onboard ekran kartına geçtim çalıştı sorun ekran kartında gidici olduğunu biliyordum ve arızalandı dedim bıraktım, ardından irdelemeye karar verdim belki yazılımsaldır dedim, aygıt yöneticisine baktığımda ekran kartı yoktu reset attım ve tekrar baktım geldi ama bu hata vardı. Srücü silip yükledim ardından "Aygıt düzgün yapılandırılmamış. (Kod 1)" hatasını aldım şu anda yine kod 43 hatası alıyorum. Biliyorum biraz sorunlu bir konu ama 1 ay idare etsem yeter zaten yatılıya gideceğim.

Model GTS 250 olmasına rağmen 7025 yazıyor?

Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    13,8 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim ekran katı 1GB NVIDIA GeForce GTS250 orada neden bilmiyorum öyle yazıyor
PUBG, Mount and Blade Warband, Minecraft ve çok kastırmayan strateji oyunları.

Hocam benim ekran katı 1GB NVIDIA GeForce GTS250 orada neden bilmiyorum öyle yazıyor
PUBG, Mount and Blade Warband, Minecraft ve çok kastırmayan strateji oyunları.
Sanırım gts250 bozulduğu için 7025e geçmiş veya siz gts250 yi hiç kullanmadınız hep 7025i kullandınız. Önceden orada gts250 mi yazıyordu? Warband ve Minecraftı kaldırıyor denedim. Ama pubg kaldırmıyordu sanırsam. Tabi sizin işlemci vs farklı bilemem kaldırır mı?

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) hatası.
Bugün sabah bu hatayı aldım ilk önce. Benim PC'de kapnma sorunu var (herhalde ekran kartından dolayı) yine oyuna girdim her zamanki gibi kapandı ardından tekrar açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmedi. Bu sorunu da önceden yaşadım ve RAM'leri söküp taktım olmadı BIOS piline de aynı işlemi yaptım yine sonuç alamadım, sonra işlemciyi de çıkardım ve bekleyip taktım sonuç yok. Ardından ekran kartında sorun olabileceğini düşündüm ve onboard ekran kartına geçtim çalıştı sorun ekran kartında gidici olduğunu biliyordum ve arızalandı dedim bıraktım, ardından irdelemeye karar verdim belki yazılımsaldır dedim, aygıt yöneticisine baktığımda ekran kartı yoktu reset attım ve tekrar baktım geldi ama bu hata vardı. Srücü silip yükledim ardından "Aygıt düzgün yapılandırılmamış. (Kod 1)" hatasını aldım şu anda yine kod 43 hatası alıyorum. Biliyorum biraz sorunlu bir konu ama 1 ay idare etsem yeter zaten yatılıya gideceğim.

Model GTS 250 olmasına rağmen 7025 yazıyor?

Eki Görüntüle 1502779
GeForce 7025 / nForce 630a yazan ekran kartı anakartınızda bulunan dahili ekran kartı, GTS 250 değil yani. Aygıt yöneticisinde başka bir ekran kartı daha gözükmesi gerekli, gözükmüyorsa kartta bir sorun olabilir.

Sanırım GTS250 bozulduğu için 7025e geçmiş veya siz GTS250'yi hiç kullanmadınız hep 7025i kullandınız. Önceden orada GTS250 mi yazıyordu? Warband ve Minecraft'ı kaldırıyor denedim. Ama PUBG kaldırmıyordu sanırsam. Tabii sizin işlemci vs farklı bilemem kaldırır mı?

PUBG genelde medium ayarlarda 45 fp oluyordu.

GeForce 7025 / nforce 630a yazan ekran kartı anakartınızda bulunan dahili ekran kartı, GTS 250 değil yani. Aygıt yöneticisinde başka bir ekran kartı daha gözükmesi gerekli, gözükmüyorsa kartta bir sorun olabilir.

Şu anda onbord ekran kartındayım.

Geri
Yukarı