Çözüldü GeForce 7300 LE sistemde Stardew Valley açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Oyunu 10 dk önce aldım 5 gün önce Terraria'da da oldu iade ettim param hala gelmedi bu günde Stardew Valley aldım 64 Bit sorunu alıyordum onu düzelttim şimdi de oyun açılmıyor basıyorum tepkisiz kalıyor. En sevdiğim oyunları iade etmekten bıktım paramda uzun süre boyunca gelmiyor ne yapmam lazım? Önerilerinizi bekliyorum. (sistem belki lazım olur: Intel(r) Pentium(R) D CPU 2.80GHz-2 GB RAM-825 MB ekran kartı var. Ekran kartı olarak GeForce 7300 le)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun çalışmak için minimum DirectX 10 bir ekran kartına ihtiyacı var, sizin ekran kartınız DirectX 9 destekliyor. Bu kartla oyunu açmanız maalesef mümkün değil.

Oyunun çalışmak için minimum DirectX 10 bir ekran kartına ihtiyacı var, sizin ekran kartınız DirectX 9 destekliyor. Bu kartla oyunu açmanız maalesef mümkün değil.

Çözüm

Peki bir şey sormak istiyorum bu sistemim Katana Zero ve retrowave kaldırır mı kasmadan oynatir diyorsan satin alacağim cok anlamıyorum DirectX falan nedir cok bilmediğimden sordum kaldir mi? Konu yanlış ama kusura bakmazsin umarim :/

Sizin kullandığınız ekran kartına yakın bir ekran kartı kullanmıştım. 7200GS sanırım.

O ekran kartı ile GTA SA, BF Vietnam, portal, HL2 vs. oynardım eski sistemde. Belki onlar alınabilir.

Geri
Yukarı