GeForce 7300SE mi Intel G41 Express chipset mi?

Kerim Demirel

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm benim sistem de anakartta dahil olmak üzere bir ekran kartı var. Ekran kartı Intel G41 Express chipset. Ben bu ekran kartı ile PES 16 ya kadar düşük ayarlarda oynayabiliyorum ( 17 denemedim ). Benim şu anki sistem şöyle. 2 GB DDR3 RAM Intel Pentium E5700 3.0GHz işlemci Intel G41 Express chipset ekran kartı Windows 7 Ultimate 32 Bit. Benim bir de eski sistem var. Eski sistem de 2 GB DDR1 RAM Intel Pentium 4 GPU 3.0GHz işlemci GeForce 7300SE 7200GS 256MB ekran kartı Windows 7 Home Basic 32 Bit. Benim merak ettiğim olay şu. Ben bu eski sistemde bu ekran kartı ile en fazla PES 13 oynayabiliyorum ama yeni sistem de PES 16 bile açtım en düşük ayarlarda oynatıyor. Ben GeForce 7300SE 7200GS ekran kartını yeni sisteme geçici olarak taksam PES 16 da falan FPS artar mı yani Intel G41 Express chipsetden daha mı iyi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Boşu boşuna sisteme ekstra parça takmaya gerek yok bence, G41 Express bile daha iyi ondan.

Boşu boşuna sisteme ekstra parça takmaya gerek yok bence, G41 Express bile daha iyi ondan.
Usta PC yi aldığım yerde abi ye dedim bu ekran kartını takayım mi dedim o ekran kartı bilgisayarı yavaşlatır oyunlarda FPS düşürür dedi zaten ama ben yinede meraktan açtım konuyu

Geri
Yukarı