GeForce 840M Sistemin H1Z1 Performansı

fasifrof

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Intel i3 4100M CPU 2.50 GHz, RAM 4 GB, 64 Bit işletim sistemi, ekran kartı Nvidia GeForce GT 840M. Sistem H1Z1 açar mı? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha üye olalı birkaç saat olmuş. Diğer forum sitelerinde bunun gibi yazarak iletişim kuranlar çok. Oyun olduğunu bilmiyordum. Araştırmadan uyarı yaptığım için üzgünüm. Fakat daha açıklayıcı yazması lazım bana kalırsa.

Dediğin oyunu araştırdım. Ve düşük ayarlarda oynayabilirsin. Minimum sistem gereksinimleri ile uyuyor sistemin. Yükleyip dene.

Oyunu alıp açtım ama kasıyordu. Düşük ayarlarda denedim yine de kasıyordu, galiba oynayamayacagım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
2 saatten az oynadıysanız Steam'de iade etme hakkınız var. En düşük ayarlarda kastıysa çözünürlüğü artırmayı ya da azaltmayı deneyin.

Sisteminin düşük ayarlarda oynatması lazım. Uğraşmak istemiyorsan oyunu 1 haftadan az bir sürede iade etme hakkın var. Fakat Ragnos Low End PC Experinece indirirsen çok büyük bir FPS artışı olacaktır. Çözünürlüğü 800x600 olarak ayarlamanı da tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı