GeForce 860M ekran kartı sürücüsü güncellenmeli mi?

atlasb44

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım NVIDIA GeForce 860M. Lenovo Y50-70 laptop Kullanıcısıyım. Ekran kartım hala güncelleme alıyor fakat hangi sürümü kurmam gerektiğine karar veremedim. En iyi performansı veren sürümü yüklemek istiyorum. Yeni güncellemeler artık 4060 4090 gibi kartlar için özellikler sunuyor. Hangi sürüm daha uygun olur diye düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 940M ekran kartı var. Haliyle laptop kullanıcısıyım. Ekran kartın ve benim gibi eski ekran kartlarını sürekli güncellemeye gerek yok. Performans düştüğünü fark ettim. Optimizasyon konusunda teknik donanım ile ilgili sorunlar olabiliyor. Direkt kendi sitesinden bir kere kurulum yapman yeterli olacaktır. Kısacası GeForce Experience de indirmene gerek yok.

Bende de 940M ekran kartı var. Haliyle laptop kullanıcısıyım. Ekran kartın ve benim gibi eski ekran kartlarını sürekli güncellemeye gerek yok. Performans düştüğünü fark ettim. Optimizasyon konusunda teknik donanım ile ilgili sorunlar olabiliyor. Direkt kendi sitesinden bir kere kurulum yapman yeterli olacaktır. Kısacası GeForce Experience de indirmene gerek yok.
Haklısınız dlss rtx vesaire destekleyen yeni bir ekran kartı yoksa geforce experiance gereksiz duruma geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı