Çözüldü GeForce 920M sürücü kurulumu sonrası sistemde sorunlar çıktı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

17halilibo17

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim eski ama idare eder bir laptopum var ve bundan 5 ay önce Windows 8.1'den Windows 10'a güncelledim. Ve böyle kullandım. Bugün arkadaşım bana ekran kartı driverini güncelledin mi dedi. Ben hayır dedim. O da bana link attı. Ekran kartım GeForce 920M. Bana attığı link Grafik Sürücüsü - GeForce Windows 10 Driver | NVIDIA buydu. Ben de bunu indirip kurdum. Ama daha sonrasında örnek NVIDIA Denetim Masası açmak istedigimde açıldıktan 5 saniye sonra yanıt vermiyor deyip kapanıyordu. Ama eskiden böyle bir şey olmuyordu. Ve bunu yükledigimde GeForce Experience diye uygulama geldi. Onu açmak istedigimde ise açılma ekranı geliyor, sonra kapanıyordu. Ben de boş ver deyip Roblox oynamak için Roblox'a girdim ama orada da girişte crash veriyordu. Ben bilgisizlikten böyle bir şey yaptım.

GeForce Experience ile kur yine sorun çıkarırsa aynı şekil bir önceki sürümü kurarsın.

GeForce Experience'ı nasıl indirebilirim?

GeForce Experience ile kur yine sorun çıkarırsa aynı şekil bir önceki sürümü kurarsın.
Hocam ddu ile eski driveri sildim sonra geforce experince indirdim kurarken böyle bi hata verdi.
1690282164765.png

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı