GeForce 920M vs RTX 3090

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1616483803717.png

Komik değil, trollüğünü başka yerde yap.

Kanka 3090 daha iyi onu bende biliyorum ama ben hangisi işimi görür diyom.
Arkadaşlar ben hangisi işimi görür diyorun farkettiyseniz orayada yazdım ben öyle harika bir pc bakmiyom yani hangisi canlı dersler için uygun
Kanka 3090 daha iyi onu bende biliyorum ama ben hangisi işimi görür diyom.
Arkadaşlar ben hangisi işimi görür diyorun farkettiyseniz orayada yazdım ben öyle harika bir pc bakmiyom yani hangisi canlı dersler için uygun
Bu arada pardon 3090 değilmiş getirdiği

Hocam konu ekran kartları bölümündeydi.

Evet. Ciddi sandım.
Ya ciddiyim zaten ben de biliyorum hangisinin iyi olduğunu size bir öğrenci için en uygunu hangisi diye soruyorum ben sadece canli derslere gireceğim PC'den bu kadar.
Ya ciddiyim zaten ben de biliyorum hangisinin iyi olduğunu size bir öğrenci için en uygunu hangisi diye soruyorum ben sadece canli derslere gireceğim PC'den bu kadar.

Ciddiyim zaten ben de biliyorum hangisinin iyi olduğunu size bir öğrenci için en uygunu hangisi diye soruyorum ben sadece canli derslere gireceğim PC'den bu kadar.
Abimde beleşten getirmiyor onları o kadar para vermeye değer mi yani canlı derslerde ikisinin bir farkı var mı?

Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ancak konu Mizah ve Eğlence. Lütfen yorum yapmadan önce konuya bakın ondan sonra böyle ''tRoL kOnU bU'' dersiniz.

Konu açıldığında ekran kartı başlığındaydı siz de onun farkında değilsiniz bence. Belli ki bir moderatör taşımış buraya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı