GeForce 920MX laptop alınır mı?

Arkadaşlar merhabalar, bütçeme göre sıfır bilgisayar bulamadım ancak ₺4200 civarı bu arkadaş ile anlaştım. Sizce fiyat olarak veyahut performans olarak uygun mudur? CS:GO ve GTA V tarzı oyunlarda sorun yaşar mıyım ve bu paraya değer mi bu piyasada? Daha sonradan güçlendirilmiş bir bilgisayar.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/temiz-orta-seviye-laptop_a5e63ddc-9cb1-46d4-92cc-10927fc0c54e
Sen bunu al daha iyi bu bundan.
Boş ver alma sen onu.
Benim verdiğimi al sen.

Hocam, piyasa çok kötü durumda. Bana da acil lazım bilgisayar. Vallahi ne yapacağımı şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam piyasa çok kötü durumda bana da acil lzım bilgisayar vallahi ne yapacağımı şaşırdım.

Uzakta oturmasan benim bilgisayarı sana satardım ama şehir dışına oturuyorsun. Bende satıyorum GTX 950MX 4200 TL ama işte şehir dışındasın.

Sen hangi şehirdesin hocam
Bu bilgisayar işimi görmez mi şimdi
Hocam ben Bursa'da yaşıyorum. Tek derdim eba ve internette gezinmek birde LoL filan oynamaksa olur. GTA V dersen benim ekran kartım bile GTA V de 33-43 FPS alıyor sen düşün. Bence paranı çöpe atmak olur. İşlemcisi de muhtemelen 2 çekirdekli İ5 işlemci. Benim işlemci 4 çekirdek 8 parçacık i7 sen düşün ? Yani tercih senin

Yeni konular

Geri
Yukarı