GeForce 920MX LoL'de FPS düşüşü

Hocam şimdi mesela lobideyken sıkıntı yok ama mesela minyon kesmeye başlayınca 100 FPS'den 60'lara düşüyor keserken arada takılmalar TF'de çok nadiren 40 üstü görüyorum
Eskiden 2020 temmuz gibi LoLü ilk yüklediğim zamanlar böyle bir sorun yoktu ve o zaman pcde ssd de yoktu bayada oyun vardı.Suan pcde sadece Cs Lol ve roblox var
Hangi ayarlarda oynuyorsunuz hocam?
Orta düşük hocam.
Eskiden 2020 temmuz gibi LoLü ilk yüklediğim zamanlar böyle bir sorun yoktu ve o zaman pcde ssd de yoktu bayada oyun vardı.Suan pcde sadece Cs Lol ve roblox var

Orta düşük hocam.
düşüktede değişme yok ama

Tamamdır birazdan yapacağım.(bu arada bilgisayarımı tamirciye götürdüğümde bu bilgisayarın oyun için elverişli olmadığını söylemişti)
Doğru demiş hocam, bunun gibi GPU'ya sahip laptoplar ev ofis günlük işler için kullanılır genellikle. Oyun performansları pek iyi değildir.

Doğru demiş hocam, bunun gibi GPU'ya sahip laptoplar ev ofis günlük işler için kullanılır genellikle. Oyun performansları pek iyi değildir.

Biliyorum hocamda 2 sene önce dediğim gibi rahat ortada FPS düşmesi olmadan 100leri rahat göruyordum.
Hocam peki bu bilgisayarı ben satsam kaç tl eder?

Peki başka oyunlarda düşüş var mı? Yoksa sorun LoL ile alakalıdır, gelen güncellemeler vb.

Hocam işlemci modeli yazmamışsınız, daha detaylı bilgi vererek başka bir konu açarsanız yardımcı olurlar.
Hocam pcnin butun özelliklerini görebiliceğim yada modeli öğrenebiliceğim bir yöntem varsa söylersen sevinirim.
Asus İ5 nesli bilmiyorum 6 sene önce aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı